O.S.K. PRO-AUTO


Lokalizacja: Gliwice, Śląsk.

Strona internetowa dla szkoły jazdy z Gliwic

Strona internetowa dla O.S.K. PRO AUTO jest doskonałym dowodem na to, że nasze strony mogą skalować się na różne budżety zależne od stopnia skomplikowania i rozbudowania realizowanej strony. Jednak jednej rzeczy NIGDY NIE SKALUJEMY – jakości.

Jakość naszych stron zawsze pozostaje na tym samym, najwyższym poziomie: unikalny projekt graficzny przygotowany wyłącznie pod danego klienta, starannie zakodowana strona w pełnej zgodności z wytycznymi stron responsywnych (RWD), kod przygotowany pod SEO, wzorowe podpięcie całości pod CMS jakim jest WordPress i świeże podejście do każdego nowego zlecenia, dla każdej możliwej branży.

Zawsze dążymy do bycia ponad konkurencją, do bycia punktem odniesienia dla innych stron z danej branży.

Strona internetowa dla PRO-AUTO jest tego przykładem: jednostronicowa wizytówka, która zarazem jest zwięzła, ale również innowacyjna, wyjątkowa i oddaje unikalny charakter PRO-AUTO – szkoły nauki jazdy, która tak samo jak my szanuje swoich klientów, ich indywidualność i potrzeby.

Author:

Date: 20 listopada 2018

4towers


Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie.

Opracowanie logo 4towers oraz zaprojektowanie i wdrożenie stron internetowej typu one page.

Strona została przygotowana w oparciu o autorski, nowoczesny projekt graficzny oddający charakter firmy operującej w sektorze IT. Wykorzystanie systemu cms Worpdress gwarantuje łatwą, samodzielną edycję treści, możliwość rozbudowy strony w przyszłości i poszerzanie jej o dodatkowe funkcjonalności.

Author:

Date: 29 czerwca 2018

Alan Dąbrowski


Projekt strony internetowej – Alan Dąbrowski

Strona internetowa prezentująca postać znanego stylisty, Alana Dąbrowskiego. Celem projektu było przybliżenie doświadczenia i dorobku twórczego Pana Alana w oprawie estetycznej pasującej do charakteru prowadzonej działalności.

Wyrazista, lekka szata graficzna została ściśle połączona z mechaniką działania strony dając efekt intrygującej strony internetowej, która zachęca do przeglądania treści i w prosty sposób przekazuje przewidziany zestaw informacji.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 24 maja 2017

Tomasz Drzewiecki


Strona internetowa typu onepage dedykowana akcji charytatywnej zbiórki pieniędzy

dla Tomasza Drzewieckiego, naszego klienta odpowiedzialnego za nowatorski projekt Pitagoras Wirtualny Korepetytor (www.pitagoras-korepetytor.pl).

Strona została zaprojektowana od podstaw z myślą o Panu Tomaszu, dzięki czemu zarówno jej konstrukcja jak i warstwa graficzna są ściśle powiązane tematycznie z osobą Klienta, oddając jego charakter, tworząc unikatowy wizerunek.

Projekt strony został wykonany zgodnie z zasadami stron responsywnych dzięki czemu wygląda optymalnie na każdym typie urządzenia.

Zbiórka pieniędzy Tomasz Drzewiecki - akcja Widzieć Więcej. Przygotowanie projektu strony internetowej typu onepage dedykowanej akcji charytatywnej.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 21 stycznia 2017

Energia dla biznesu


Strona internetowa dedykowana akcji pozyskiwania funduszy na rozwój przedsiębiorstw.

Author:

Date: 26 września 2016

Neox


Strona internetowa dla Neox z Katowic

Projekt i realizacja strony internetowej służącej do promocji telebimu firmy Neox, zlokalizowanego na styku Katowic, Chorzowa i Siemianowic.

Główny nacisk został położony na stworzenie przykuwającego uwagę ekranu powitalnego strony. Efekt został osiągnięty po przez zastosowanie dynamicznego, atrakcyjnego tła nawiązującego do lokalizacji telebimu oraz wykorzystanie mechanizmu osadzenia filmu ze spotem reklamowym w perspektywie odpowiadającej wizualizacji fizycznego telebimu.

Neox - strona internetowa promująca telebim w Katowicach

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 20 września 2016

Mentorus


Strona internetowa dotycząca usług coachingowych / mentoringu

Projekt  strony internetowej prezentującej zakres usług firmy Mentorus Piotr Janowski wraz z bazą artykułów tematycznych związanych z zagadnieniami mentoringu dla sektora biznesowego.

Współpraca z Mentorus Piotr Janowski obejmowała stworzenie strony internetowej oraz brandingu firmy. Kreacja logo zachowuje prostą formę i równocześnie w jasny sposób nawiązuje do charakteru prezentowanej działalności.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 15 września 2016

REM-TAX


Organizacja imprez plenerowych

Prosta strona typu onepage doskonale realizująca zadanie prezentowania oferty kompleksowej organizacji imprez plenerowych.

Strona jest dostosowana do specyfiki RWD dzięki czemu doskonale działa na każdym typie urządzenia.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 7 sierpnia 2016

Best Service


Strona www z branży HR

Projekt kompletnej identyfikacji wizualnej Best Service obejmował:: opracowanie logo wraz ze specyfikacją kolorów, przygotowanie papieru firmowego, wizytówek i szablonu prezentacji Power Point.

Kolejnym etapem współpracy z firmą Best Service był projekt oraz realizacja strony internetowej opartej o CMS WordPress. Projekt strony został przygotowany w pełnej zgodzie z pozostałymi elementami opracowanej identyfikacji wizualnej firmy oddając jej biznesowy charakter i kładąc nacisk na prostotę przekazu informacji oraz funkcjonalność.

Author:

Date: 10 lutego 2016

Snor


Snor to urządzenie korekcyjne pomagające w zwalczaniu chrapania.

Na rynku istnieje kilka podobnych produktów, dlatego dedykowany Snorowi landing page musiał być wyjątkowy, charakterystyczny i przykuwający uwagę.

Efekt został osiągnięty przez zastosowanie ciekawej, niebieskiej kolorystyki kojarzącej się ze snem i wypoczynkiem przełamanej ciepłym kolorem żółtym dla podkreślenia najważniejszych elementów oraz wzbogacenie grafiki elementami rysunkowymi, które nadały stronie bardziej przyjaznego, ciepłego charakteru.

Author: Łukasz Skiba

Date: 30 stycznia 2016