Car On Time


Lokalizacja: Gliwice, Śląsk.

Strona internetowa dla nowej wypożyczalni samochodów z Gliwic.

Prace nad marką Car On Time obejmowały opracowanie od podstaw identyfikacji wizualnej firmy, zaczynając od projektu loga przez opracowanie wzorów i wyglądu dokumentów po oznaczenia firmowe.

Drugim etapem było zaprojektowanie strony internetowej która miała się cechować niespotykaną dotąd w branży prostotą obsługi, przejrzystością, silną identyfikacją wizualną z wykreowaną marką oraz estetyką budującą nowoczesny i profesjonalny wizerunek firmy.

Akcent został postawiony na duży udział bieli wspomaganej silnym kolorem tworzącym charakter marki. W efekcie uzyskaliśmy czysty, postępowy wygląd który budzi pozytywne odczucia, zachęca do interakcji, ale zarazem akcentuje profesjonalizm i dojrzałość firmy. 

Author:

Date: 24 października 2019

Inmode


Lokalizacja: Gliwice, Śląsk

Widowiskowa strona internetowa utrzymana w minimalistycznej stylistyce wspieranej dynamicznymi animacjami.

Projekt strony internetowej dla marki Inmode zakładał wpasowanie się w charakter branży medycyny estetycznej obierając jednak za cel zdecydowane przesunięcie granic designu funkcjonującego w polskiej przestrzeni tej branży.

Efektem jest budząca zainteresowanie strona o nowoczesnej stylistyce, cechująca się zdecydowanym charakterem, który nie tylko podoba się klientom, ale również tworzy z Inmode markę, którą się pamięta. Dbałość o szczegóły, dopracowane interakcje i spójna stylistyka w obrębie całej strony nadają szlif profesjonalizmu marce, która bazuje na pieczołowitości i perfekcji.

Author: Łukasz Skiba

Date: 23 października 2019

Biznes Up


Stron internetowa dla wyjątkowych specjalistów od rozwiązywania problemów w biznesie – Biznes Up!

Realizując projekt dla firmy o tak ambitnym i nietypowym formacie oferty nie mogliśmy się oczywiście posiłkować żadnymi szablonowymi rozwiązaniami. Każdy element projektu musiał być ręcznie opracowany z myślą o realizacji najważniejszego celu: czytelnym przedstawieniu nieoczywistej oferty firmy.

Układ strony został zaprojektowany pod kątem wykreowania świadomości istnienia problemu u klienta, a następnie doprecyzowania co stanowi przeszkodę i w jaki sposób Biznes Up może pomóc ją zniwelować. Takie podejście zaowocowało stroną, która prowadzi dialog z klientem, podsuwa inteligentnie rozwiązania  i tematy, z którymi warto się zapoznać. Niby wizytówka prezentująca firmę, ale trochę też mini-poradnik i encyklopedia w jednym.

Istotnym elementem strony są referencje dające fundamenty pod budowę zaufania do działań Biznes Up, które realizuje bardzo odpowiedzialne zadania. Z tego też powodu referencje zostały wsparte licznymi case study silnie związanymi z oferowanymi usługami.

Dopełnieniem projektu jest oczywiście indywidualna szata graficzna stworzona z dbałością o szczegóły pod kątem istniejącego brandu firmy. Całość wygląda dzięki temu spójnie, profesjonalnie i tworzy naturalne przedłużenie działań firmy w przestrzeni internetowej.

Author: Łukasz Skiba

Date: 25 września 2019

Hotel Royal


Lokalizacja: Gliwice, Śląsk

Design który wynosi ponad konkurencję

Hotel Royal z Gliwic powierzył nam zadanie przeprowadzenia kompletnego odświeżenia wizerunku:

1. Opracowanie nowego projektu logo hotelu

Pierwszym etapem było opracowanie nowego logo, które zachowa styl oryginalnego znaku, ale wyniesie Hotel Royal na nowy poziom adekwatny do zwiększonego standardu samego hotelu po ostatnich modernizacjach. Efektem naszej wspólnej pracy jest logo, które zachowało swój klasyczny styl korespondujący ze stylistyką hotelu, ale zyskało nowoczesną, uniwersalną formę którą można łatwo zaadaptować do wszystkich mediów: internetu, reklamy outdoorowej oraz poligrafii. Staranny dobór kroju liter, kolorystyki oraz elementów dekoracyjnych składa się na kompletny, spójny przekaz komunikujący charakter Hotelu Royal.

2. Zaprojektowanie oraz zaprogramowanie nowej strony internetowej

Drugim krokiem było wykreowanie marki Hotel Royal w przestrzeni internetowej. Nowa strona internetowa to całkowicie świeże podejście do sposobu prezentacji hotelu w sieci. Projekt cechuje się nowoczesną szatą graficzną, przemyślanym i łatwym w nawigacji układem, dynamicznym sposobem prezentacji najważniejszych informacji i umiejętnym prezentowaniem bogatego materiału zdjęciowego. W porównaniu ze stronami innych hoteli zarówno w regionie jak i na terenie całego kraju łatwo można wyróżnić przewagi Hotelu Royal:

 • lekką i przejrzystą szatę graficzną,
 • nowoczesny styl,
 • dynamiczną prezentację treści,
 • łatwość nawigacji,
 • umiejętne kreowanie atmosfery zgodnej ze specyfiką samego hotelu,
 • dużą zawartość merytoryczną rzetelnie przekazującą wszystkie najważniejsze informacje
 • dopracowane RWD, czyli sposób prezentowania strony na urządzeniach mobilnych co jest kluczowe w przypadku strony często odwiedzanej przez osoby pozostające w podróży, na telefonach i tabletach.

3. Projekt wielkoformatowej reklamy outdoorowej

Ostatnim etapem było stworzenie starannie przemyślanego projektu siatki na elewację. Ekspozycja tej formy reklamy na ogromnej płaszczyźnie elewacji całego budynku, w ruchliwym miejscu w centrum Gliwic  stworzyła okazję dotarcia do szerokiego grona potencjalnych klientów odwiedzających Gliwice, ale wiązała się też z wyzwaniami. Przestrzeń publiczna pozostaje mocno nasycona reklamami zewnętrznymi dlatego projekt musi skutecznie konkurować i wybijać się na tle dużego nagromadzenia tablic, banerów i kasetonów reklamowych. Przykucie uwagi nie może się jednak odbywać kosztem utraty elegancji i charakteru hotelu, dlatego nie może być mowy o krzykliwych kolorach czy skandalizujących treściach. Postawiliśmy na design stojący kilka klas ponad konkurencyjnymi nośnikami reklamy, doskonałe zdjęcie z indywidualnej sesji fotograficznej wykonanej dla hotelu przez znanego gliwickiego fotografa oraz mocny, ale zgodny z charakterem hotelu kolor przewodni. Całość dzięki doskonałemu wyważeniu proporcji wielkości elementów, stosunku kolorów i kontrastów dało efekt przykuwającego uwagę baneru, który jest nie tylko reklamą hotelu ale również dobrym uzupełnieniem przestrzeni miejskiej.

Author:

Date: 18 kwietnia 2019

La Bonita


Projekt i realizacja produktowej strony internetowej dla marki La Bonita.

Zadaniem strony jest prezentacja pełnego wachlarza produktów La Bonita sprzedawanych w sieci elektro marketów RTV EURO AGD.

Author:

Date: 12 września 2018

Agamon


Lokalizacja: Bielsko-Biała, Śląsk.

Rozbudowany serwis internetowy z katalogiem szkoleń

Agamon to dynamiczna firma dostarczająca rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej. Drugą gałęzią działalności są profesjonalne szkolenia obejmujące liczne branże:

 • produkcję
 • służbę zdrowia
 • księgowość
 • kadry
 • sprzedaż
 • transport
 • prawo budowlane
 • uprawnienia SEP
 • managerskie

Serwis internetowy wykonany dla Agamon cechuje się nowoczesną, indywidualnie opracowaną pod charakter firmy szatą graficzną oraz przemyślnym układem umożliwiającym łatwe przeglądanie bogatego katalogu ofert szkoleniowych. Wszystkie informacje są intuicyjnie rozmieszczone, aby zapewnić szybki dostęp do dużej ilości ważnych parametrów poszczególnych ofert.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 26 września 2018

My Skills


Lokalizacja; Kutno, Łódzkie.

Projekt strony wykonanej dla firmy MySkills z Kutna specjalizującej się w szkoleniach UDT.

Wychodząc na przeciw wyzwaniu opracowania strony, która zapadnie w pamięć użytkownika oddając równocześnie specyfikę swojej branży przygotowaliśmy projekt autorski, daleko odbiegający od przyjętych sztampowych rozwiązań i układów treści spotykanych w gotowych szablonach stron. Dzięki temu strona jest unikatowa, kojarzy się z firmą MySkills i daje dowód indywidualnego podejścia do klienta.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 18 czerwca 2018

MAD MAX


Lokalizacja: Katowice, Śląsk.

Strona internetowa dla agencji pośrednictwa pracy MAD MAX.

Projekt rozbudowanej strony internetowej dla firmy zajmującej się leasingiem, rekrutacją, legalizacją, transportem oraz pobytem zagranicznych pracowników na terenie Polski.

Author: Łukasz Skiba

Date: 10 lipca 2019

Nam-Tara


Prezentowany projekt to już druga strona internetowa którą mieliśmy przyjemność zaprojektować oraz wykonać dla grupy artystycznej Nam-Tara.

Celem strony jest promocja marki oraz oferty Nam-Tara na poziomie konkurującym z europejską elitą w branży pokazów ognia / pokazów laserowych. Aby osiągnąć założony wysoki poziom strony wykorzystaliśmy nie tylko autorski, unikalny design warstwy graficznej i strukturalnej strony, ale również sięgnęliśmy po starannie opracowane animacje, efekty specjalne, nieszablonowe wykorzystanie filmów, animacji i elementów interaktywnych składających się na wyjątkowy projekt strony internetowej, która w pełni angażuje użytkownika zaskakując go przemyślanymi, dopracowanymi rozwiązaniami w obrębie całej wędrówki po treściach zawartych na stronie.

Author:

Date: 17 kwietnia 2019

Bentley


Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie.

Strona internetowa dla Bentley Polska – producenta sprzętu laboratoryjnego dla branży mleczarskiej

Projekt nowej strony internetowej z prezentacją oferty produktów do badania wyrobów mleczarskich jest przeniesieniem działań marketingowych firmy Bentley Polska na nowy poziom. Strona jest w pełni zgodna z najnowszymi standardami internetowymi, oparta o CMS WordPress, zawiera unikalną, autorską szatę graficzną zgodną z aktualnymi trendami estetycznymi, responsywny układ (RWD) oraz interakcje

Author:

Date: 24 kwietnia 2018