Nails Company


Lokalizacja: Zabrze, Śląsk.

Projekt oficjalnego sklepu internetowego marki Nails Company.

Projekt i realizacja sklepu internetowego opartego o system WooCommerce dla znanej marki Nails Company specjalizującej się w produkcji i dystrybucji

Nails Company - oficjalny sklep internetowy oparty o WooCommerce, przystosowany do urządzeń mobilnych

Author:

Date: 17 kwietnia 2019

Napędzamy do zmiany


Strona internetowa dla trenerów personalnych

Napędzamy do zmiany to inicjatywa Magdaleny Durasiewicz oraz Wojtka z Gliwic – trenerów personalnych, którzy pomagają w osiągnięciu założonej kondycji fizycznej. Strona internetowa, którą podjęliśmy się dla nich zaprojektować, musiała oddawać dynamikę oraz optymizm charakteryzujący ich działania. Dopasowaliśmy paletę pozytywnych kolorów, które stanowiły uzupełnienie loga Napędzamy do zmiany i stworzyły podstawy pod nowoczesny projekt graficzny. Uzupełnieniem opracowanego layoutu były profesjonalne zdjęcia obu trenerów dostarczone nam przez klienta.

WordPress, RWD, Retina, HTML 5

Strona została oparta o system CMS WordPress, który umożliwi klientowi łatwe zarządzanie treścią na stronie. Zgodnie z naszymi standardami projekt został przygotowany w pełnej zgodności z RWD, dzieki czemu treść jest równie łatwo dostępna na każdym typie urządzeń: komputerach, tabletach i telefonach. Wszystkie grafiki zostały przygotowane w podwyższonej rozdzielczości, dzięki czemu wyglądają tak samo wyraźnie również na wyświetlaczach o bardzo wysokiej rozdzielczości, np. Retina Display.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 9 marca 2017

Stolarnia24


Unikalny sklep internetowy

Sklep internetowy wykonany dla firmy Wenart został oparty o system e-commerce Presta, jednak układ strony i szata graficzna została przygotowana od zera, w całości pod potrzeby i specyfikę branży klienta.

Strona główna składa się z hero image prezentującego styl i charakter oferowanych produktów – drewnianych listwa i elementów wykończeniowych. Interaktywne elementy zdjęcia pozwalają na szybkie przejście do poszczególnych kategorii produktów, dzięki czemu nawigacja po sklepie jest nie tylko łatwa, ale również angażująca.

Każda kategoria zawiera dużą listę produktów, które jednak zostały posegregowane na przejrzyste sekcje ułatwiające odnalezienie odpowiedniego towaru. Strona produktu kondensuje wszystkie najważniejsze informacje wraz z galerią zdjęć już na pierwszym ekranie, bez konieczności długiego przewijania strony. Całość zabiegów projektowych owocuje nowoczesnym sklepem internetowym, który jest szybki i łatwy w nawigacji, a przy okazji nie wygląda na szablonowe narzędzie e-commerce, tylko na unikalny serwis stworzony dokładnie pod styl klienta.

Lokalizacja klienta:

Stolarnia 24
Sulechów, woj. Lubuskie

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 9 maja 2016

Sklep internetowy Artro-Med


Projekt nowoczesnego sklepu internetowego połączonego z wypożyczalnią sprzętów do rehabilitacji.

Zarządzanie asortymentem w sklepie internetowym Artro-Med jest bardzo proste dzięki zastosowaniu jednej grupy produktów z możliwością zdefiniowania opcji zakupu i/lub wypożyczenia dla każdego produktu z osobna. Również od strony frontendu strona internetowa jest przyjazna klientom oferując przejrzysty podział produktów na takie, które można kupić na własność lub wypożyczyć.

Strona jest w pełni zintegrowana ze sklepem internetowym opartym o mechanizm WooCommerce dzięki czemu możliwe było zachowanie spójnego, atrakcyjnego wyglądu strony www Art-Med z funkcjonalnością zaawansowanego rozwiązania e-commerce.

Lokalizacja sklepu: Kraków, Małopolska

Author: Łukasz Skiba

Date: 23 lutego 2016

Jakmet


Sklep internetowy firmy Jakmet przeznaczony głównie dla rynku B2B.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 8 stycznia 2016