Agamon


Lokalizacja: Bielsko-Biała, Śląsk.

Rozbudowany serwis internetowy z katalogiem szkoleń

Agamon to dynamiczna firma dostarczająca rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej. Drugą gałęzią działalności są profesjonalne szkolenia obejmujące liczne branże:

 • produkcję
 • służbę zdrowia
 • księgowość
 • kadry
 • sprzedaż
 • transport
 • prawo budowlane
 • uprawnienia SEP
 • managerskie

Serwis internetowy wykonany dla Agamon cechuje się nowoczesną, indywidualnie opracowaną pod charakter firmy szatą graficzną oraz przemyślnym układem umożliwiającym łatwe przeglądanie bogatego katalogu ofert szkoleniowych. Wszystkie informacje są intuicyjnie rozmieszczone, aby zapewnić szybki dostęp do dużej ilości ważnych parametrów poszczególnych ofert.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 26 września 2018

Laubringen


Lokalizacja: Wieruszów, Łódzkie

Strona internetowa dla marki Laubringen specjalizującej się w outsourcingu usług związanych z procesami produkcyjnymi w branży mięsnej.

Zlecenie obejmowało opracowanie loga marki Laubringen oraz stworzenie atrakcyjnej wizualnie strony internetowej o charakterze informacyjnym skierowanej do zakładów produkcyjnych z branży mięsnej.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 24 października 2019

Przychodnia Medicus z Gliwic


Lokalizacja: Gliwice, Śląsk.

Przychodnia Medicus (Gliwice) – przykład nowej jakości i nowoczesnego podejścia do pacjentów

Czasy stania w kolejkach i konieczności odwiedzania przychodni tylko po to, aby uzyskać podstawowe informacje są już przeszłością. Gliwicka przychodnia Medicus prezentuje nowoczesne podejście zorientowane na pacjenta realizując swoją filozofię między innymi za pośrednictwem wysoko funkcjonalnej strony internetowej, która w przejrzysty i przystępny sposób prezentuje szeroki wachlarz świadczonych usług medycznych.

Dzięki przemyślanej nawigacji pacjenci łatwo dotrą do informacji o zakresie i cenach leczenia, dostępnych lekarzach oraz godzinach przyjęć, a dzięki integracji z systemem rejestracji elektronicznej szybko i bez problemów umówią swoją następną wizytę.

Dbając o warstwę użytkową nie pominęliśmy sfery estetycznej nowej strony internetowej. Dzięki temu nie tylko będzie ona przydatna pacjentom, ale również przybliży im ciepły i opiekuńczy wizerunek Przychodni Medicus. Nowoczesna szata graficzna i starannie zaprojektowany układ strony sprawiają również, że przeglądanie jej na urządzeniach mobilnych jest równie szybkie, efektywne i przyjemne jak na normalnym komputerze stacjonarnym.

Author:

Date: 13 marca 2018

Worksol


Lokalizacja: Kępno, Wielkopolskie

Serwis internetowy z ofertami pracy tymczasowej

Projekt rozbudowanego, wielojęzycznego serwisu internetowego przeznaczonego zarówno dla osób poszukujących pracy, pracodawców jak i obcokrajowców zainteresowanych informacjami na temat życia i pracy w Polsce.

Serwis wykonany dla Worksol był ambitnym wyzwaniem z uwagi na swoją kompleksowość i wszechstronność. Z jednej strony działa on jako serwis informacyjny dostarczający dużą ilość wartościowych artykułów tematycznych poruszających tematykę pracy tymczasowej w Polsce. Treści publikowane w serwisie są prezentowane w wygodny i przystępny sposób przy zachowaniu pełnej zgodności z wytycznymi dla stron responsywnych, dzięki czemu są równie dostępne na komputerach stacjonarnych i laptopach jak i tabletach oraz telefonach.Z drugiej strony serwis pełni rolę zaawansowanej wyszukiwarki ofert pracy, które użytkownik może dowolnie filtrować, sortować i wyszukiwać przy wykorzystaniu zestawu praktycznych filtrów.

Najważniejsze cechy serwisu Worksol:

 • wielojęzyczność z obsługą różnicowania treści i funkcjonalności dla poszczególnych języków
 • unikalna, dopracowana szata graficzna odróżniająca Worksol od konkurencji
 • pełna responsywność serwisu: treści uzupełniane w jednym miejscu dopasowują się do wszystkich urządzeń
 • system publikowania, wyszukiwania i filtrowania ofert pracy
 • obsługa bogatych treści w formie tekstów, grafik, filmów
 • zaprojektowana od podstaw nawigacja z priorytetem na UX

Author:

Date: 17 stycznia 2018

Indos


Lokalizacja: Chorzów, Śląsk.

Realizacja projektu odświeżenia strony internetowej najstarszej polskiej firmy na rynku windykacyjnym była złożonym, wieloetapowym przedsięwzięciem.

Zakres prac obejmował opracowanie nowego układu treści, który jest w pełni zintegrowany z nowoczesną szatą graficzną oddającą postępowy charakter firmy Indos. Priorytetem na płaszczyźnie projektowej było uproszczone przedstawienie rozbudowanej oferty usług oraz angażujące uwypuklenie cech wyróżniających Indos na tle konkurencji. Cele te zostały osiągnięte przez zastosowanie różnorodnych szablonów dla poszczególnych podstron, które przy wsparciu systemu WordPress umożliwiają tworzenie atrakcyjnych wizualnie treści podobnych w swojej konstrukcji do stron typu landingpage lub wizerunkowych stron typu onepage.

Strona, pomimo swojej rozbudowanej struktury i bogatej treści, zapewnia pełne wsparcie urządzeń moblinych nie tracąc na nich niczego ze swojej użyteczności.

Author:

Date: 22 sierpnia 2017

Noktomedia


Noktomedia to wyjątkowe miejsce w sieci. Serwis prowadzony przez Mateusza Straszewskiego jest zbiorem recenzji (literackich, muzycznych, filmowych), wywiadów i felietonów pisanych z ciekawej perspektywy człowieka oddychającego pełną piersią powietrzem kultury.

Na początku współpracy zostaliśmy oczarowani wartościową treścią, którą nasz klient chciał przekazać światu. Dało to dodatkową motywację do zaprojektowania i wykonania serwisu, który będzie się chciało przeglądać z przyjemnością. Dołożyliśmy starań aby warstwa wizualna odpowiadała wysokiej klasie zawartości serwisu. Efektem naszej pracy jest strona internetowa z przejrzystym układem bogatego przekroju treści stawiająca na nowoczesny, ale z drugiej strony przyjazny i znajomy wygląd. Starannie zaprojektowaliśmy każdy fragment serwisu: zaczynając od nagłówka strony głównej który już w pierwszych sekundach przeglądania prezentuje szeroki wycinek nowości i intryguje użytkownika, przez sekcje recenzji aż po wygląd samej podstrony z artykułem. Wszystkie elementy musiały ze sobą doskonale współgrać i tworzyć przystępną, spójną całość:

 • krój i parametry tekstu
 • prezentacja okładek
 • wykaz dodatkowych informacji związanych z książkami i płytami muzycznymi
 • elementy interaktywne (odtwarzacz utworów, wstawianie filmów, playlist muzycznych)

Mieliśmy przyjemność zaprojektowania i stworzenia serwisu, który sami chcemy i będziemy odwiedzać – regularnie.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 10 sierpnia 2017

Serwis internetowy EWL


Serwis internetowy z ofertami pracy wykonany dla firmy EWL (East West Link) był jednym z większych projektów, które mieliśmy przyjemność realizować.

Strona wielojęzyczna

Strona jest wykonana w 8 językach, a treść dynamicznie dopasowuje się do kraju odbiorcy. Mechanizm strony został połączony z systemem zarządzania ofertami klienta tworząc kompleksowy serwis służący do wygodnego przeglądania, filtrowania i aplikowania na oferty pracy w kraju i za granicą.

Indywidualny projekt

Layout strony internetowej został zaprojektowany pod kątem korzystania z niej przez wymagających użytkowników na komputerach typu PC oraz przez osoby wyszukujące oferty pracy „w biegu”, korzystając ze swoich telefonów lub tabletów.

Author:

Date: 22 maja 2017

Szpital Pilchowice


Nowoczesna strona internetowa dla szpitala w Pilchowicach

Innowacyjny projekt strony internetowej, która wyłamuje się ze schematu nudnych, nieczytelnych stron, którymi zazwyczaj charakteryzują się szpitale i inne placówki publicznej opieki zdrowotnej. Dzięki podejściu, które na pierwszym miejscu stawia pacjenta, projekt zyskał przyjazną, zachęcającą do kontaktu szatę graficzną oraz nowoczesny układ treści stawiający na eksponowanie nagłówków i użycie dużych apli białej przestrzeni. Struktura informacji została podzielona na cztery główne działy, a zagnieżdżenie podstron zostało ograniczone do 2 poziomów.

Wszystkie te działania składają się na łatwiejszy dostęp do prezentowanych treści, dużo większą przejrzystość informacji i wykreowanie przyjaznego pacjentowi wizerunku nowoczesnej placówki medycznej.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 9 marca 2017

Gmina Teresin


Serwis miejski z obsługą WCAG 2.0, wsparciem dla RWD, kalendarzem, mapami z POI i aktualnościami.

Wychodząc na przeciw potrzeb instytucji publicznych, urzędów miejskich i organizacji pozarządowych opracowaliśmy wysoce konfigurowalny szablon serwisu informacyjnego ze wsparciem dla WCAG 2.0 czyli ułatwieniami dostępu dla osób z niepełnosprawnościami.

Szablon dzięki swojej responsywności dopasowuje się również do urządzeń mobilnych, a dzięki zgodności z aktualnymi standardami kodowania osiąga wysokie pozycje w wynikach organicznych wyszukiwarek, które poprawnie indeksują nawet najbardziej rozbudowaną strukturę podstron serwisu.

Zastosowanie predefiniowanych modułów sprawia, że wszystkie narzędzia potrzebne urzędom i instytucjom są łatwe w użyciu. Administrator może w szybki sposób dodać kalendarium nadchodzących wydarzeń, dodawać różne kategorie aktualności, publikować mapę okolicy z zaznaczonymi na niej najważniejszymi punktami (np. urzędami, sklepami, parkami, zabytkami itp.) oraz wstawiać nawet rozbudowane artykuły i poradniki z możliwością ich łatwego publikowania w mediach społecznościowych.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date:

Wyszukiwarka Mieszkań


Serwis internetowy Wyszukiwarka Mieszkań

– projekt graficzny serwisu oraz opracowanie identyfikacji wizualnej

Opracowaliśmy od podstaw logo oraz identyfikację wizualną uwzględniającą projekty wizytówek, gadżetów reklamowych oraz rollupów dla nowej inicjatywy na rynku nieruchomości – serwisu www.wyszukiwarkamieszkan.pl

Dodatkowo dla Wyszukiwarki Mieszkań został przygotowany kompleksowy projekt graficzny layoutu oraz struktury serwisu internetowego ze szczególnym uwzględnieniem układów dedykowanych urządzeniom mobilnym.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 27 stycznia 2017