Eagle Foam


Eagle Foam to nowa marka producenta pianki izolacyjnej opartej o amerykańską recepturę.

Nowa strona internetowa przygotowana w celu promocji marki Eagle Foam oddaje jej amerykański charakter prezentując w przystępny sposób główne cechy pianki izolacyjnej oraz zalety wynikające z jej stosowania.

Animowane elementy strony dodają dynamiki zwiększając interakcje klienta ze stroną, zwiększając jego zainteresowanie i zaangażowanie.

Author:

Date: 17 kwietnia 2019

O.S.K. PRO-AUTO


Lokalizacja: Gliwice, Śląsk.

Strona internetowa dla szkoły jazdy z Gliwic

Strona internetowa dla O.S.K. PRO AUTO jest doskonałym dowodem na to, że nasze strony mogą skalować się na różne budżety zależne od stopnia skomplikowania i rozbudowania realizowanej strony. Jednak jednej rzeczy NIGDY NIE SKALUJEMY – jakości.

Jakość naszych stron zawsze pozostaje na tym samym, najwyższym poziomie: unikalny projekt graficzny przygotowany wyłącznie pod danego klienta, starannie zakodowana strona w pełnej zgodności z wytycznymi stron responsywnych (RWD), kod przygotowany pod SEO, wzorowe podpięcie całości pod CMS jakim jest WordPress i świeże podejście do każdego nowego zlecenia, dla każdej możliwej branży.

Zawsze dążymy do bycia ponad konkurencją, do bycia punktem odniesienia dla innych stron z danej branży.

Strona internetowa dla PRO-AUTO jest tego przykładem: jednostronicowa wizytówka, która zarazem jest zwięzła, ale również innowacyjna, wyjątkowa i oddaje unikalny charakter PRO-AUTO – szkoły nauki jazdy, która tak samo jak my szanuje swoich klientów, ich indywidualność i potrzeby.

Author:

Date: 20 listopada 2018

4towers


Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie.

Opracowanie logo 4towers oraz zaprojektowanie i wdrożenie stron internetowej typu one page.

Strona została przygotowana w oparciu o autorski, nowoczesny projekt graficzny oddający charakter firmy operującej w sektorze IT. Wykorzystanie systemu cms Worpdress gwarantuje łatwą, samodzielną edycję treści, możliwość rozbudowy strony w przyszłości i poszerzanie jej o dodatkowe funkcjonalności.

Author:

Date: 29 czerwca 2018

Cartel Drinks


Lokalizacja: Tarnów Opolski, Opolskie.

Widowiskowa, animowana strona internetowa Cartel Drinks by Cartel

Atrakcyjny produkt wymaga nie mniej atrakcyjnej oprawy marketingowej. Cartel po raz kolejny zaufał naszej firmie zlecając stworzenie widowiskowej strony-wizytówki prezentującej ich nową linię napojów przeznaczonych dla punktów gastronomicznych .

Strona typu long page o indywidualnej szacie graficznej nakreśla charakter marki oraz prezentuje przekrój pięciu różnych smaków sprzedawanych produktów. Indywidualnie zaprojektowane animacje i interakcje tworzą unikalny charakter strony skupiając się na zainteresowaniu użytkownika produktem, podkreślają wyjątkowość marki i dbałość o każdy detal produktu oraz jego prezentacji.

Odważne kolory, duże i czytelne czcionki oraz hojne wykorzystanie przestrzeni składają się na mocny przekaz wizualny, który przykuwa uwagę użytkowników.

Author:

Date: 20 kwietnia 2018

Prestige Mobil


Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie.

Identyfikacja wizualna i strona internetowa dla nowej inicjatywy dla Warszawy – Prestige Mobil

Opracowanie kompletnej identyfikacji wizualnej marki Prestige Mobil oraz stworzenie korespondującej z nią strony internetowej typu one page.

Author:

Date: 26 marca 2018

Alan Dąbrowski


Projekt strony internetowej – Alan Dąbrowski

Strona internetowa prezentująca postać znanego stylisty, Alana Dąbrowskiego. Celem projektu było przybliżenie doświadczenia i dorobku twórczego Pana Alana w oprawie estetycznej pasującej do charakteru prowadzonej działalności.

Wyrazista, lekka szata graficzna została ściśle połączona z mechaniką działania strony dając efekt intrygującej strony internetowej, która zachęca do przeglądania treści i w prosty sposób przekazuje przewidziany zestaw informacji.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 24 maja 2017

DELTAPRIME


Dynamiczna, interaktywna strona internetowa dla nowoczesnej firmy DELTAPRIME

Realizacja dla firmy DELTAPRIME wymagała stworzenia strony internetowej, która nie tylko jak zwykle odetnie firmę od wszelkiej konkurencji z jej branży, ale dodatkowo wyniesie wizerunek firmy jak nowoczesnej, opartej na technologii, na całkiem nowy poziom.

Aby osiągnąć ten efekt przygotowaliśmy mocny, wyrazisty projekt całej identyfikacji wizualnej firmy oparty o agresywny czerwony kolor, dużą ilość czerni skontrastowanej z czystą, minimalistyczną bielą. Zdecydowanie, nowocześnie, z pełną pewnością siebie.

Następnym krokiem było stworzenie nieszablonowego layoutu strony internetowej, który łamałby konserwatywne układy dominujące obecnie na rynku wprowadzając dynamikę i nieprzewidywalną innowacyjność już na poziomie samej grafiki. Dodanie animacji i interakcji było dopiero kolejną warstwą w tworzeniu tej unikalnej strony internetowej. Przekroczyliśmy przyjęte normy na każdym poziomie projektowania, dzięki czemu możemy pochwalić się intrygującą, angażującą realizacją, która spełniając oczekiwania i normy związane z użytecznością stron internetowych pokazuje zarazem, że można porzucić bezpieczne schematy i wykreować rzecz nową, którą klienci z pewnością zapamiętają i odróżnią od wtórnej konkurencji.

Author:

Date: 27 listopada 2018

Klinika Zdrowego Odżywiania


Strona internetowa dla dietetyków ze Śląska

Klinika Zdrowego Odżywiania to inicjatywa Pani dietetyk Agnieszki Niewiadomskiej oraz Pani dietetyk Katarzyny Kucz. Mieliśmy przyjemność opracowania od podstaw identyfikacji wizualnej (logo, wizytówki, papier firmowy, ulotki) oraz strony internetowej w wersji responsywnej, dopasowującej się do każdego typu urządzenia: komputerów, tabletów i telefonów.

Nacisk został położony na wykreowanie czystego, przyjemnego i ekologicznego wizerunku nowoczesnej firmy promującej zdrowe, wartościowe odżywianie. Jasna tonacja projektów w połączeniu ze starannie dobranym odcieniem zieleni oraz nowoczesną typografią realizują to założenie w pełni współgrając z bieżącymi trendami estetycznymi.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 10 marca 2017

Anonimizacja


Strona internetowa typu onepage w całości dedykowana promocji i zwiększeniu sprzedaży pojedynczego produktu – programu do anonimizacji.

Przy tak jasno zdefiniowanym celu tworzonej strony możliwe było całkowite dopasowanie designu oraz mechaniki strony pod kątem uzyskania jak największej konwersji ze strony internautów. Struktura strony została opracowana zgodnie z zasadą storytellingu – rozpoczyna się od jasnego określenia czym jest produkt, następnie szerzej opisuje temat anonimizacji kreując potrzebę jej wprowadzenia. Kolejnym etapem jest opisanie możliwości programu pod kątem rozwiązania opisanego problemu, zalet i przewag konkurencyjnych. Strona kończy się przykładem zastosowania oraz przedstawieniem oferty cenowej wraz z przyciskami Call to Action.

Anonimizacja logo

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 9 marca 2017

Energia dla biznesu


Strona internetowa dedykowana akcji pozyskiwania funduszy na rozwój przedsiębiorstw.

Author:

Date: 26 września 2016