WLC SOAP


Strona internetowa typu one page

Współpraca z firmą SAP CONS obejmowała wykreowanie rozpoznawalnej identyfikacji produktu nowego produktu WLC SOAP. Założeniem było stworzenie identyfikacji spójnej z opracowanym przez nas wcześniej wizerunkiem marki SAP CONS.

Kolejnym etapem było opracowanie angażującej wizualnie strony internetowej, która w obrazowy sposób prezentowałaby specjalistyczne zastosowanie oferowanego produktu. WLC SOAP, pozostając produktem o charakterze B2B, otrzymał atrakcyjną oprawę wizualną i mocny charakter co drastycznie podnosi jego ekspozycję na rynku i wzbudza pozytywne zainteresowanie.

WLC SOAP - Biała Lista Podatników

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 7 stycznia 2020

Eagle Foam


Eagle Foam to nowa marka producenta pianki izolacyjnej opartej o amerykańską recepturę.

Nowa strona internetowa przygotowana w celu promocji marki Eagle Foam oddaje jej amerykański charakter prezentując w przystępny sposób główne cechy pianki izolacyjnej oraz zalety wynikające z jej stosowania.

Animowane elementy strony dodają dynamiki zwiększając interakcje klienta ze stroną, zwiększając jego zainteresowanie i zaangażowanie.

Author:

Date: 17 kwietnia 2019

O.S.K. PRO-AUTO


Lokalizacja: Gliwice, Śląsk.

Strona internetowa dla szkoły jazdy z Gliwic

Strona internetowa dla O.S.K. PRO AUTO jest doskonałym dowodem na to, że nasze strony mogą skalować się na różne budżety zależne od stopnia skomplikowania i rozbudowania realizowanej strony. Jednak jednej rzeczy NIGDY NIE SKALUJEMY – jakości.

Jakość naszych stron zawsze pozostaje na tym samym, najwyższym poziomie: unikalny projekt graficzny przygotowany wyłącznie pod danego klienta, starannie zakodowana strona w pełnej zgodności z wytycznymi stron responsywnych (RWD), kod przygotowany pod SEO, wzorowe podpięcie całości pod CMS jakim jest WordPress i świeże podejście do każdego nowego zlecenia, dla każdej możliwej branży.

Zawsze dążymy do bycia ponad konkurencją, do bycia punktem odniesienia dla innych stron z danej branży.

Strona internetowa dla PRO-AUTO jest tego przykładem: jednostronicowa wizytówka, która zarazem jest zwięzła, ale również innowacyjna, wyjątkowa i oddaje unikalny charakter PRO-AUTO – szkoły nauki jazdy, która tak samo jak my szanuje swoich klientów, ich indywidualność i potrzeby.

Author:

Date: 20 listopada 2018

Esencja Finansów


Atrakcyjna wizualnie strona internetowa dla nowoczesnego biura rachunkowego zlokalizowanego w Warszawie.

Mocną stroną realizacji dla Esencji Finansów są gustowne animacje pomagające w prezentowaniu treści. Starannie przygotowany przekaz pozwala potencjalnym klientom na łatwiejsze zrozumienie i zapoznanie się z ofertą biura rachunkowego co jest rzadko spotykanym zjawiskiem wśród konkurencyjnych biur rachunkowych.

Współczesna estetyka, elementy interaktywne, dynamiczna prezentacja oferty i pełna kompatybilność strony z urządzeniami mobilnymi (telefonami i tabletami) składa się na dopracowany, postępowy wizerunek biura rachunkowego, jakiego oczekujemy w dzisiejszym świecie.

Esencja Finansów - responsywna strona internetowa dla nowoczesnego biura rachunkowego

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 7 stycznia 2020

4towers


Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie.

Opracowanie logo 4towers oraz zaprojektowanie i wdrożenie stron internetowej typu one page.

Strona została przygotowana w oparciu o autorski, nowoczesny projekt graficzny oddający charakter firmy operującej w sektorze IT. Wykorzystanie systemu cms Worpdress gwarantuje łatwą, samodzielną edycję treści, możliwość rozbudowy strony w przyszłości i poszerzanie jej o dodatkowe funkcjonalności.

Author:

Date: 29 czerwca 2018

Od Nowa


Strona internetowa oraz projekt identyfikacji wizualnej firmy Od Nowa – specjalistów od home stagingu, czyli aranżowania domów i mieszkań pod sprzedaż.

Od Nowa - home staging - wizualizacja nowej strony internetowej

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 15 maja 2018

Cartel Drinks


Lokalizacja: Tarnów Opolski, Opolskie.

Widowiskowa, animowana strona internetowa Cartel Drinks by Cartel

Atrakcyjny produkt wymaga nie mniej atrakcyjnej oprawy marketingowej. Cartel po raz kolejny zaufał naszej firmie zlecając stworzenie widowiskowej strony-wizytówki prezentującej ich nową linię napojów przeznaczonych dla punktów gastronomicznych .

Strona typu long page o indywidualnej szacie graficznej nakreśla charakter marki oraz prezentuje przekrój pięciu różnych smaków sprzedawanych produktów. Indywidualnie zaprojektowane animacje i interakcje tworzą unikalny charakter strony skupiając się na zainteresowaniu użytkownika produktem, podkreślają wyjątkowość marki i dbałość o każdy detal produktu oraz jego prezentacji.

Odważne kolory, duże i czytelne czcionki oraz hojne wykorzystanie przestrzeni składają się na mocny przekaz wizualny, który przykuwa uwagę użytkowników.

Author:

Date: 20 kwietnia 2018

Prestige Mobil


Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie.

Identyfikacja wizualna i strona internetowa dla nowej inicjatywy dla Warszawy – Prestige Mobil

Opracowanie kompletnej identyfikacji wizualnej marki Prestige Mobil oraz stworzenie korespondującej z nią strony internetowej typu one page.

Author:

Date: 26 marca 2018

Alan Dąbrowski


Projekt strony internetowej – Alan Dąbrowski

Strona internetowa prezentująca postać znanego stylisty, Alana Dąbrowskiego. Celem projektu było przybliżenie doświadczenia i dorobku twórczego Pana Alana w oprawie estetycznej pasującej do charakteru prowadzonej działalności.

Wyrazista, lekka szata graficzna została ściśle połączona z mechaniką działania strony dając efekt intrygującej strony internetowej, która zachęca do przeglądania treści i w prosty sposób przekazuje przewidziany zestaw informacji.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 24 maja 2017

DELTAPRIME


Dynamiczna, interaktywna strona internetowa dla nowoczesnej firmy DELTAPRIME

Realizacja dla firmy DELTAPRIME wymagała stworzenia strony internetowej, która nie tylko jak zwykle odetnie firmę od wszelkiej konkurencji z jej branży, ale dodatkowo wyniesie wizerunek firmy jak nowoczesnej, opartej na technologii, na całkiem nowy poziom.

Aby osiągnąć ten efekt przygotowaliśmy mocny, wyrazisty projekt całej identyfikacji wizualnej firmy oparty o agresywny czerwony kolor, dużą ilość czerni skontrastowanej z czystą, minimalistyczną bielą. Zdecydowanie, nowocześnie, z pełną pewnością siebie.

Następnym krokiem było stworzenie nieszablonowego layoutu strony internetowej, który łamałby konserwatywne układy dominujące obecnie na rynku wprowadzając dynamikę i nieprzewidywalną innowacyjność już na poziomie samej grafiki. Dodanie animacji i interakcji było dopiero kolejną warstwą w tworzeniu tej unikalnej strony internetowej. Przekroczyliśmy przyjęte normy na każdym poziomie projektowania, dzięki czemu możemy pochwalić się intrygującą, angażującą realizacją, która spełniając oczekiwania i normy związane z użytecznością stron internetowych pokazuje zarazem, że można porzucić bezpieczne schematy i wykreować rzecz nową, którą klienci z pewnością zapamiętają i odróżnią od wtórnej konkurencji.

Author:

Date: 27 listopada 2018