Strony internetowe

Strony internetowe

Weblider > Usługi > Strony internetowe

Indywidualne projektowanie stron internetowych

Każdą zleconą nam stronę www tworzymy indywidualnie, konkretnie pod zleceniodawcę. Dzięki temu klient otrzymuje stronę „szytą na miarę”: dopasowaną do jego branży, charakteru jego firmy, sposobu działania i założonych celów marketingowych. Zanim przystąpimy do projektowania dokładnie analizujemy firmę zleceniodawcy, tworzymy strategię działania, którą omawiamy z klientem. Dopiero gdy jesteśmy pewni, że w pełni zrozumieliśmy postawione przed nami zadanie, zabieramy się do stworzenia unikalnego projektu graficznego, który wyróżni stronę na tle konkurencji z branży, będzie adekwatny do działalności, ułatwi zrealizowanie założonego celu (przekazanie informacji, sprzedanie produktu/usługi itp.) oraz będzie intrygujący dla internauty po to, aby zachęcić go do dłuższego pozostania na stronie i zapoznania się z jak największą ilością prezentowanej treści.

Design jest dla nas ogromnie ważny, dlatego dbamy, aby każdy projekt był oryginalny i dopracowany (zobacz portfolio naszych realizacji). Tworzymy strony internetowe w różnych stylach: od współcześnie minimalistycznych, przez ponadczasowo eleganckie, aż po bogate wizualnie landingpage’e i strony firmowe. Zajmujemy się projektowaniem stron www o różnych poziomach komplikacji: tak samo przykładamy się do tworzenia ciekawych, prostych wizytówek internetowych (zobacz np. PATOR), jak i do tworzenia obszernych serwisów internetowych, na których prezentowane są ogromne ilości informacji (zobacz np. serwis dla Narodowego Centrum Polskiej Piosenki, EWL i Szkieletowedomy.pl).

 

Panel Administracyjny CMS - WordPressStrony internetowe z panelem administracyjnym, tzw. CMS

Wszystkie strony tworzymy w oparciu o system WordPress, który pozwala na łatwe modyfikowanie treści strony przez użytkownika. Dzięki temu nasi klienci płacą za stronę tylko raz, a wszystkie późniejsze aktualizacje treści mogą wprowadzać już we własnym zakresie, bez ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Edycja treści odbywa się poprzez specjalną stronę internetową, która wyglądem przypomina popularne edytory tekstów. Zobacz co to jest panel administracyjny, tzw. backend.


Responsywne strony internetowe RWDResposnywne
strony www

RWD to słowo klucz ostatnich miesięcy. Są to strony, które dopasowują się do ekranu urządzenia na którym są wyświetlane dzięki czemu dostęp do treści jest równie łatwy na komputerze, jak i na telefonie. U konkurencji RWD często jest oferowane jako dodatkowa opcja – u nas jest to standard, za który nie dopłacasz. Każda nasza strona jest responsywna i gotowa do działania na komputerze, tablecie i telefonie. Dowiedz się więcej na temat RWD.

Przygotowanie strony www pod pozycjonowanie Google, SEO

Przygotowanie pod pozycjonowanie / SEO

Dbamy o „czystość kodu”. Oznacza to, że wszystkie pisane przez nas strony internetowe są starannie zaprogramowane przez profesjonalnego webdevelopera, ich kod jest zgodny z obowiązującymi standardami, a niewidoczna dla internauty wewnętrzna struktura strony jest odpowiednio przemyślana i przygotowana tak, aby treści wprowadzone na stronie jak najlepiej pozycjonowały ją w wynikach wyszukiwania. Dowiedz się jak poprawić pozycję strony w wyszukiwarce.

Wielojęzyczne serwisy internetoweStrony wielojęzyczne

Rozszerzenie oferty poza granice kraju jeszcze nigdy nie było tak proste

Dzięki naszej stałej współpracy z serwisem tlumaczenia.pl oferujemy tworzenie wielojęzycznych stron internetowych od początku do końca. Dzięki tak kompleksowemu podejściu możemy zaoferować szybkie i sprawne wdrożenie strony internetowej na dowolny rynek świata, w ponad 25 różnych językach.

Zajmiemy się zaprojektowaniem i stworzeniem odpowiedniej strony www obsługującej wiele języków, przetłumaczymy i uzupełnimy wszelkie treści, a następnie skutecznie wdrożymy stronę w danym kraju zajmując się jej promocją i pozycjonowaniem. Takie podejście zdejmuje z klienta ciężar szukania kilku niezależnych wykonawców, koordynowania działań agencji reklamowej i biura tłumaczeń oraz rozwiązuje problem wprowadzenia gotowej strony na obcy rynek.

 

1. Niższy koszt strony

Nasza stała współpraca z profesjonalnym biurem tłumaczeń zapewnia nam preferencyjne stawki nieosiągalne dla indywidualnych klientów. Nową stronę od początku tworzymy pod kątem obsługi wielu języków dzięki czemu opcja wielojęzyczności nie jest dodatkowo płatna.

2. Krótszy czas realizacji

Nie tracimy czasu na koordynację pracy z obcym podwykonawcą. Całość zlecenia realizujemy w toku własnej usystematyzowanej pracy co skraca czas (i koszt) jej realizacji.

3. Wszystko w jednym miejscu

Klient w każdej sprawie kontaktuje się z nami, a nie z 3-4 różnymi firmami. Rozwiązuje to problem przerzucania odpowiedzialności pomiędzy podwykonawcami, jasno określa podmiot odpowiedzialny za całościowy efekt i ułatwia klientowi nadzór nad postępem prac.

4. Kompleksowe podejście

Zajmując się zleceniem od etapu projektu aż po jego wdrożenie mamy możliwość zaprojektowania spójnej strony biorąc pod uwagę potrzeby klienta i materiał którym dysponuje. Dzięki temu strona jest bardzo ściśle dopasowana do klienta i skuteczniej realizuje określone przez niego cele.