Usługi

Sklepy internetowe

Skuteczny e-commerce

Sklep internetowy dopasowany do Twojego biznesu

Tworzymy sklepy. Indywidualnie. Kochamy nieszablonowe rozwiązania, jednak przemyślane, intuicyjne i nie dające cienia wątpliwości. Sklepy naszego autorstwa to sprawdzone narzędzia e-commerce nie tylko miłe dla oka odwiedzającego, ale także proste dla obsługi sklepu. Doradzamy co i gdzie powinno się znaleźć, pomagamy stworzyć kompanię – Google Ads, banery na stronę sklepu, ustawiamy harmonogram promocji w sklepie.

Intuicyjność = skuteczność

Dochodowy sklep internetowy to przemyślane i intuicyjne rozwiązanie. To proces, który w bezpieczny sposób pozwoli odwiedzającemu nabyć produkt z Państwa oferty pozostawiając pozytywne doświadczenie w pamięci.

Nieograniczone możliwości

Tworzone przez nas sklepy internetowe pozwalają na wszelkiego rodzaju integracje i rozszerzenia m.in. bramkami płatności (PayU, Przelewy24, dotpay), firmami kurierskimi (Paczkomaty, Poczta Polska, UPS, DHL), porównywarkami cenowymi, aukcjami internetowymi, portalami społecznościowymi, programami magazynowo-księgowymi (Comarch, Subiekt).

Design przemawiajacy do klientów

Sztuka dobrej strony e-commerce to jej unikalność oraz design przemawiający bez słów. Dobrze zaprojektowany sklep internetowy pozwoli Tobie zwiększyć sprzedaż również poprzez przywiązanie klientów do Twojej marki.

Elastyczne rozwiązanie sprawdzone przez setki tysięcy wdrożeń.

Dzisiaj strony oparte na CMS WordPress to 34% wszystkich stron na świecie. Poprzez regularne aktualizacje, łatki bezpieczeństwa, otwartość kodu oraz doskonałą dokumentację techniczną zyskał sympatię wielu programistów oraz użytkowników końcowych. Łatwość obsługi oraz szybkość wdrożenia to jedne z wielu z niezliczonych zalet.

Łatwość w zarządzaniu

Sklep internetowy to realny zysk, jeśli jest dochodowy i prowadzony stosunkowo niedużym nakładem czasu. Dodawanie i edycja produktów w WooCommerce zajmuje chwilkę, zdjęcia do wymaganych wymiarów wykadrują się automatycznie, a podpowiedzi Yoasta pomogą tworzyć samodzielnie skuteczne SEO Twojego sklepu.

Bezpieczeństwo

Twój sklep internetowy będzie zabezpieczony cyklicznymi aktualizacjami. Ponadto platforma zapewnia bezpieczeństwo Twoim klientom oraz transakcjom zawieranym w sklepie.

Dodatkowe funkcjonalności

W tej kwestii nie ma drugiej tak elastycznej platformy jak WordPress + WooCommerce. Czy będzie to blog, którym poprawisz pozycjonowanie strony, karuzela produktów na stronie głównej, integracja z bramkami płatności, firmami kurierskimi, zewnętrznymi programami do zarządzania gospodarką magazynową, czy fakturowaniem. Wtyczki rozszerzające funkcjonalność sklepu dostępne są po zalogowaniu, a ich instalacja jest równie prosta jak instalowanie aplikacji na telefonie.

Prestashop - kompletne, sukteczne rozwiązanie e-commerce, dzięki któremu szybko rozpoczniesz sprzedaż online.

Prestashop to zaawansowana platforma przeznaczona tylko dla e-commerce. Doskonale radzi sobie z dużymi katalogami produktów oraz dużej liczby odwiedzających.

Przyciągnij klientów

Rozszerzone funkcje analityki pozwolą zaplanować skuteczne kampanie od podstaw. Wbudowana funkcjonalność newsletterów pomoże dotrzeć do każdego z Klientów z osobna. Rabaty, kupony, promocje – to idealne narzędzie do napędzania Twojej sprzedaży.

Kompletne rozwiązanie

Prestashop to zawiera zaawansowany system zarządzania stanami magazynowymi. Pozwala wystawiać faktury w wielu językach. Twoi klienci w każdej chwili mogą sprawdzić status zamówienia, czy pobrać dokumenty handlowe.