Usługi

Kampanie Google Ads

Przed przystąpieniem do tworzenia kampanii Google Ads wspólnie z Tobą określamy cele które chcesz osiągnąć. Skupiamy szczególną uwagę na specyfice Twojego biznesu i grupie odbiorców do której chcesz trafić. Wymaga to płynnej wymiany informacji i ścisłej współpracy między Nami. Możesz nam zaufać – jesteśmy certyfikowanym Partnerem Google. Zapoznaj się z przewodnikiem dla reklamodawców.

Konstruowanie kampanii Ads

Kiedy dokładnie zapoznamy się z Twoimi oczekiwaniami, zaczynamy tworzyć kampanię dostosowaną indywidualnie do Twoich potrzeb. W trakcie projektowania kampanii kładziemy nacisk na drobne elementy, które znacząco wpływają na jej jakość i zwrot z inwestycji.

Dbamy między innymi o:

  • odpowiednie rozszerzenia
  • dobór słów kluczowych
  • wykluczeń
  • miejsc docelowych
  • tworzenie oryginalnych tekstów reklamowych zwiększających efektywność działań

Monitorowanie przebiegu kampanii

Prowadzimy nieustanny monitoring konta, dzięki czemu reagujemy na bieżące wydarzenia i wyciągamy z nich odpowiednie wnioski, którymi chcemy się z Tobą podzielić. Wspólna analiza danych pozwala nam na właściwą optymalizację, skierowanie remarketingu do odpowiednich grup odbiorców, a w konsekwencji jeszcze większy zysk dla Ciebie!

Prowadzenie wyżej opisanych działań pozwala nam na zaplanowanie długofalowej strategii SEM, obejmującej nie tylko kampanię linków sponsorowanych, ale każde możliwe działania zwiększające Twoją widoczność w sieci.

Działania wspomagające

Dodatkowo oferujemy optymalizację strony docelowej tak, aby ruch pozyskany z kampanii Google Ads został optymalnie wykorzystany. Jeśli strona wymaga dopasowania pod tym kątem, to wiemy jak się tym zająć – mamy duże doświadczenie w tworzeniu nowoczesnych stron internetowych i rozwiązań e-commerce.

Podejmując współpracę z nami, masz gwarancję, że Twoją kampanią zajmą się certyfikowani przez Google specjaliści ds. Ads.