Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

Weblider > Usługi > Identyfikacja wizualna

Projektowanie logo firmyIdentyfikacja marki

Stałe logo i tożsamość jest fundamentem, na którym spoczywa wielka marka.

Budowanie tożsamości rozpoczyna się stworzeniem logo, które wywołuje określone emocje, jest wyjątkowe, niezapomniane, ponadczasowe i wyróżnia przedsiębiorstwo na tle konkurencji (zobacz np. MK Construction, Pator lub Tokdrew. Ustalamy kolory, czcionki, grafiki oraz wszelkie niezbędne elementy wspierające, aby rozpocząć budowanie rozpoznawalności marki.

Projektujemy wszystkie elementy identyfikacji mając na uwadze specyfikę mediów cyfrowych, ale również tych tradycyjnych – nadal uważamy, że gustowna wizytówka i pięknie zaprojektowany papier firmowy są naturalnym dopełnieniem identyfikacji wizualnej każdej poważnej firmy.

MK Construction - corporate identity / identyfikacja wizualna firmy: wizytówki, papier firmowy, pieczątka, kopertyWprowadzanie marki na rynek

Wprowadzenie marki w życie przez przedmioty materialne jest bardzo ważne. Pomagamy tworząc wizytówki, papiery firmowe, banery, ulotki, plakaty. Zależnie od charakteru danego klienta pomagamy również z doborem dodatkowych nośników: w niektórych branżach będą to gadżety, w innych narzędzia cyfrowe jak landing page, wizytówka internetowa lub pełnoprawna strona lub wręcz sklep internetowy.

Dodatkowym elementem uzupełniającym obraz tworzonej identyfikacji wizualnej firmy jest Księga Znaku – jest to dokument opisujący konstrukcję logo, stosowaną kolorystykę z rozróżnieniem różnych technik reprodukcji barw, zasady stosowania logo w kontekście innych treści oraz opis podstawowych założeń wykreowanej identyfikacji wizualnej. Wszystko po to, aby firmy mogła tworzyć swój spójny, przemyślany wizerunek nie tylko teraz, ale również w przyszłości, współpracując z innymi agencjami reklamowymi i tworząc własne materiały wizualne.

Czy warto kreować wizerunek firmy?

Należy pamiętać, że użytkownicy korzystają z Internetu nie tylko w celach rozrywkowych ale przede wszystkim poszukują w nim informacji dotyczących produktów i usług. Kreowanie własnego wizerunku jest ważne. Jeżeli sami o niego nie zadbamy możemy mieć pewność, że zrobi to nasza konkurencja.

Nie posiadasz jeszcze swojego wizerunku albo potrzebujesz odświeżenia istniejącego? Pomożemy Ci zdefiniować misję, cel i wizję firmy, określić mocne strony odróżniające Cię od konkurencji oraz wydobyć drzemiący potencjał. Skontaktuj się z nami, a dopilnujemy by wizerunek Twojej marki był spójny i budził pozytywne emocje i odczucia u klientów.