PVhub


Projekt oraz realizacja strony internetowej dla backoffice instalatora fotowoltaiki.

Częścią zlecenia było również opracowanie podstaw identyfikacji wizualnej poprzez opracowanie logo odpowiedniego dla nowoczesnego kanału sprzedaży B2B.

PVhub - backoffice dla instalatorów PV, Montuj my zajmiemy się resztą! Strona internetowa b2b dla instalatorów paneli fotowoltaicznych

Author:

Date: 25 maja 2020

Promika Solar


Projekt i realizacja nowoczesnej strony internetowej dla firmy zajmującej się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych.

Projekt graficzny nawiązuje do istniejącej identyfikacji firmy rozbudowując ją o media cyfrowe: stronę internetową, prezentację multimedialną i broszurę z ofertą firmy.

Wiodąca kolorystyka stanowi mocny fundament tworzący rozpoznawalną markę Promika Solar o nowoczesnym, nacechowanym dynamiką charakterze.

Utrzymanie spójności prezentowanej komunikacji składa się na profesjonalny i mocny przekaz marketingowy, który dystansuje firmę na tle konkurencji o słabo rozwiniętej sferze marketingu.

Promika Solar - nowoczesna strona internetowa firmy sprzedającej i montującej instalacje fotowoltaiczne

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 3 marca 2020

WLC SOAP


Strona internetowa typu one page

Współpraca z firmą SAP CONS obejmowała wykreowanie rozpoznawalnej identyfikacji produktu nowego produktu WLC SOAP. Założeniem było stworzenie identyfikacji spójnej z opracowanym przez nas wcześniej wizerunkiem marki SAP CONS.

Kolejnym etapem było opracowanie angażującej wizualnie strony internetowej, która w obrazowy sposób prezentowałaby specjalistyczne zastosowanie oferowanego produktu. WLC SOAP, pozostając produktem o charakterze B2B, otrzymał atrakcyjną oprawę wizualną i mocny charakter co drastycznie podnosi jego ekspozycję na rynku i wzbudza pozytywne zainteresowanie.

WLC SOAP - Biała Lista Podatników

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 7 stycznia 2020

Car On Time


Lokalizacja: Gliwice, Śląsk.

Strona internetowa dla nowej wypożyczalni samochodów z Gliwic.

Prace nad marką Car On Time obejmowały opracowanie od podstaw identyfikacji wizualnej firmy, zaczynając od projektu loga przez opracowanie wzorów i wyglądu dokumentów po oznaczenia firmowe.

Drugim etapem było zaprojektowanie strony internetowej która miała się cechować niespotykaną dotąd w branży prostotą obsługi, przejrzystością, silną identyfikacją wizualną z wykreowaną marką oraz estetyką budującą nowoczesny i profesjonalny wizerunek firmy.

Akcent został postawiony na duży udział bieli wspomaganej silnym kolorem tworzącym charakter marki. W efekcie uzyskaliśmy czysty, postępowy wygląd który budzi pozytywne odczucia, zachęca do interakcji, ale zarazem akcentuje profesjonalizm i dojrzałość firmy. 

Author:

Date: 24 października 2019

Inmode


Lokalizacja: Gliwice, Śląsk

Widowiskowa strona internetowa utrzymana w minimalistycznej stylistyce wspieranej dynamicznymi animacjami.

Projekt strony internetowej dla marki Inmode zakładał wpasowanie się w charakter branży medycyny estetycznej obierając jednak za cel zdecydowane przesunięcie granic designu funkcjonującego w polskiej przestrzeni tej branży.

Efektem jest budząca zainteresowanie strona o nowoczesnej stylistyce, cechująca się zdecydowanym charakterem, który nie tylko podoba się klientom, ale również tworzy z Inmode markę, którą się pamięta. Dbałość o szczegóły, dopracowane interakcje i spójna stylistyka w obrębie całej strony nadają szlif profesjonalizmu marce, która bazuje na pieczołowitości i perfekcji.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 23 października 2019

Biznes Up


Stron internetowa dla wyjątkowych specjalistów od rozwiązywania problemów w biznesie – Biznes Up!

Realizując projekt dla firmy o tak ambitnym i nietypowym formacie oferty nie mogliśmy się oczywiście posiłkować żadnymi szablonowymi rozwiązaniami. Każdy element projektu musiał być ręcznie opracowany z myślą o realizacji najważniejszego celu: czytelnym przedstawieniu nieoczywistej oferty firmy. 

Układ strony został zaprojektowany pod kątem wykreowania świadomości istnienia problemu u klienta, a następnie doprecyzowania co stanowi przeszkodę i w jaki sposób Biznes Up może pomóc ją zniwelować. Takie podejście zaowocowało stroną, która prowadzi dialog z klientem, podsuwa inteligentnie rozwiązania  i tematy, z którymi warto się zapoznać. Niby wizytówka prezentująca firmę, ale trochę też mini-poradnik i encyklopedia w jednym.

Istotnym elementem strony są referencje dające fundamenty pod budowę zaufania do działań Biznes Up, które realizuje bardzo odpowiedzialne zadania. Z tego też powodu referencje zostały wsparte licznymi case study silnie związanymi z oferowanymi usługami.

Dopełnieniem projektu jest oczywiście indywidualna szata graficzna stworzona z dbałością o szczegóły pod kątem istniejącego brandu firmy. Całość wygląda dzięki temu spójnie, profesjonalnie i tworzy naturalne przedłużenie działań firmy w przestrzeni internetowej.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 25 września 2019

Hotel Royal


Lokalizacja: Gliwice, Śląsk

Design który wynosi ponad konkurencję

Hotel Royal z Gliwic powierzył nam zadanie przeprowadzenia kompletnego odświeżenia wizerunku:

1. Opracowanie nowego projektu logo hotelu

Pierwszym etapem było opracowanie nowego logo, które zachowa styl oryginalnego znaku, ale wyniesie Hotel Royal na nowy poziom adekwatny do zwiększonego standardu samego hotelu po ostatnich modernizacjach. Efektem naszej wspólnej pracy jest logo, które zachowało swój klasyczny styl korespondujący ze stylistyką hotelu, ale zyskało nowoczesną, uniwersalną formę którą można łatwo zaadaptować do wszystkich mediów: internetu, reklamy outdoorowej oraz poligrafii. Staranny dobór kroju liter, kolorystyki oraz elementów dekoracyjnych składa się na kompletny, spójny przekaz komunikujący charakter Hotelu Royal.

2. Zaprojektowanie oraz zaprogramowanie nowej strony internetowej

Drugim krokiem było wykreowanie marki Hotel Royal w przestrzeni internetowej. Nowa strona internetowa to całkowicie świeże podejście do sposobu prezentacji hotelu w sieci. Projekt cechuje się nowoczesną szatą graficzną, przemyślanym i łatwym w nawigacji układem, dynamicznym sposobem prezentacji najważniejszych informacji i umiejętnym prezentowaniem bogatego materiału zdjęciowego. W porównaniu ze stronami innych hoteli zarówno w regionie jak i na terenie całego kraju łatwo można wyróżnić przewagi Hotelu Royal:

  • lekką i przejrzystą szatę graficzną,
  • nowoczesny styl,
  • dynamiczną prezentację treści,
  • łatwość nawigacji,
  • umiejętne kreowanie atmosfery zgodnej ze specyfiką samego hotelu,
  • dużą zawartość merytoryczną rzetelnie przekazującą wszystkie najważniejsze informacje
  • dopracowane RWD, czyli sposób prezentowania strony na urządzeniach mobilnych co jest kluczowe w przypadku strony często odwiedzanej przez osoby pozostające w podróży, na telefonach i tabletach.

3. Projekt wielkoformatowej reklamy outdoorowej

Ostatnim etapem było stworzenie starannie przemyślanego projektu siatki na elewację. Ekspozycja tej formy reklamy na ogromnej płaszczyźnie elewacji całego budynku, w ruchliwym miejscu w centrum Gliwic  stworzyła okazję dotarcia do szerokiego grona potencjalnych klientów odwiedzających Gliwice, ale wiązała się też z wyzwaniami. Przestrzeń publiczna pozostaje mocno nasycona reklamami zewnętrznymi dlatego projekt musi skutecznie konkurować i wybijać się na tle dużego nagromadzenia tablic, banerów i kasetonów reklamowych. Przykucie uwagi nie może się jednak odbywać kosztem utraty elegancji i charakteru hotelu, dlatego nie może być mowy o krzykliwych kolorach czy skandalizujących treściach. Postawiliśmy na design stojący kilka klas ponad konkurencyjnymi nośnikami reklamy, doskonałe zdjęcie z indywidualnej sesji fotograficznej wykonanej dla hotelu przez znanego gliwickiego fotografa oraz mocny, ale zgodny z charakterem hotelu kolor przewodni. Całość dzięki doskonałemu wyważeniu proporcji wielkości elementów, stosunku kolorów i kontrastów dało efekt przykuwającego uwagę baneru, który jest nie tylko reklamą hotelu ale również dobrym uzupełnieniem przestrzeni miejskiej.

Author:

Date: 18 kwietnia 2019

Politechnika Śląska – 75 lat


Mieliśmy przyjemność zaprojektowania oraz wykonania strony internetowej dedykowanej obchodom 75-lecia legendy naszego regionu – Politechniki Śląskiej.

Opracowując projekt graficzny bazowaliśmy na wykreowanej identyfikacji wizualnej rozwijając ją pod kątem nowego medium tak, aby wykreować mocną, wyróżniającą się strone internetową. Przy zachowaniu funkcjonalności sięgneliśmy po unikalność estetyczną, która pomoże w promocji wydarzenia, podkreśli postępowość Politechniki Śląskiej, ale równocześnie pozostanie w zgodzie z jej tradycjami.

 

Author:

Date: 7 maja 2020

Nails Company


Lokalizacja: Zabrze, Śląsk.

Projekt oficjalnego sklepu internetowego marki Nails Company.

Projekt i realizacja sklepu internetowego opartego o system WooCommerce dla znanej marki Nails Company specjalizującej się w produkcji i dystrybucji

Nails Company - oficjalny sklep internetowy oparty o WooCommerce, przystosowany do urządzeń mobilnych

Author:

Date: 17 kwietnia 2019

La Bonita


Projekt i realizacja produktowej strony internetowej dla marki La Bonita.

Zadaniem strony jest prezentacja pełnego wachlarza produktów La Bonita sprzedawanych w sieci elektro marketów RTV EURO AGD.

Author:

Date: 12 września 2018

Ta strona korzysta z plików cookies kliknij w ustawienia aby sprawdzić szczegóły.

Szanowni Państwo,

zgodnie z RODO- Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia
27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest LIDER Marcin Skotnicki

Skotnicki ul. Zimnej Wody 1 / 6, 44 – 100 Gliwice tel. 539 974 335 e-mail kontakt@weblider.eu.eu
Dane osobowe, które nam Państwo przekazują, będziemy przetwarzać w następujących celach:
1.W celu niezbędnym do wykonania umowy, której jest Pan/Pani stroną, (zawarcie i wykonanie umowy lub podjęcia działań przed zawarciem umowy w celu jej zawarcia (przygotowanie i przedstawienie oferty), zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b RODO.
2. W celu niezbędnym do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze zgodnie
z art. 6 ust. 1 lit c RODO.
3. Ponadto, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO, przetwarzamy dane osobowe w celu niezbędnym dla realizacji prawnie uzasadnionych celów Administratora (monitoring obiektu w celu zapewnienia bezpieczeństwa, marketing oferowanych przez nas produktów bądź usług, dochodzenie roszczeń).
4. Jeżeli przetwarzamy dane osobowe celu przesyłania informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, np. reklam za pomocą poczty lub poprzez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych- wysyłanie wiadomości SMS o treści reklamowej, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit.a RODO odbywa się to na podstawie odrębnie, dobrowolnie udzielonej nam zgody, którą można w każdym momencie wycofać.

Planowany okres przechowywania danych osobowych (art. 15 ust. 1 lit. D RODO)
Wszystkie dane osobowe będą usuwane zgodnie z wymogami archiwizacji danych bądź po wycofaniu zgody wyrażonej przez osobę, której dane dotyczą. Zgodnie z przepisami prawa, po osiągnięciu celu bądź wypełnieniu obowiązku prawnego Administratora zostaną one usunięte.

Prawa osoby, której dotyczą dane osobowe.
Informujemy iż w związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przysługują Pani/Panu następujące prawa:
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych przetwarzanych w systemach informatycznych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (możliwość istnieje jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody, a nie np. na podstawie przepisów uprawniających administratora do przetwarzania tych danych).
Ponadto informujemy iż przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 679/2016 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Kategorie odbiorców danych /podmiotów przetwarzających dane osobowe
Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą organy uprawnione na mocy przepisów prawa (w tym: Sądy, Policja, Prokuratura, organy egzekucyjne, ograny administracji ) lub inne podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu firmy LIDER Marcin Skotnicki.
– firmy windykacyjne, banki, operatorzy pocztowi, przewoźnicy
– firmy archiwizujące dokumenty, świadczące usługi techniczne, informatyczne
LIDER Marcin Skotnicki .nie będzie przekazywać Pani/Pana danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Gdy uzna Pan/Pani, iż firma LIDER Marcin Skotnicki. jako administrator danych, przetwarza je w sposób naruszający przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r., ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych w zakresie obowiązujących przepisów ustaw i rozporządzeń jest obowiązkowe, w pozostałym jest dobrowolne.

Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym profilowaniu.

Nazwa usługiCel wykorzystania usługiUstawienia
Cookies funkcyjneNie możesz wyłączyć tych plików cookies, ze względu konieczności ich do prawidłowego funkcjonowania strony.
Google AnalyticsStrona internetowa używa do zbierania danych demograficznych (zakres wieku, geolokalizację, płeć) z ustawień Google Analytics w celach analitycznych i statystycznych