WLC SOAP


Strona internetowa typu one page

Współpraca z firmą SAP CONS obejmowała wykreowanie rozpoznawalnej identyfikacji produktu nowego produktu WLC SOAP. Założeniem było stworzenie identyfikacji spójnej z opracowanym przez nas wcześniej wizerunkiem marki SAP CONS.

Kolejnym etapem było opracowanie angażującej wizualnie strony internetowej, która w obrazowy sposób prezentowałaby specjalistyczne zastosowanie oferowanego produktu. WLC SOAP, pozostając produktem o charakterze B2B, otrzymał atrakcyjną oprawę wizualną i mocny charakter co drastycznie podnosi jego ekspozycję na rynku i wzbudza pozytywne zainteresowanie.

WLC SOAP - Biała Lista Podatników

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 7 stycznia 2020

Car On Time


Lokalizacja: Gliwice, Śląsk.

Strona internetowa dla nowej wypożyczalni samochodów z Gliwic.

Prace nad marką Car On Time obejmowały opracowanie od podstaw identyfikacji wizualnej firmy, zaczynając od projektu loga przez opracowanie wzorów i wyglądu dokumentów po oznaczenia firmowe.

Drugim etapem było zaprojektowanie strony internetowej która miała się cechować niespotykaną dotąd w branży prostotą obsługi, przejrzystością, silną identyfikacją wizualną z wykreowaną marką oraz estetyką budującą nowoczesny i profesjonalny wizerunek firmy.

Akcent został postawiony na duży udział bieli wspomaganej silnym kolorem tworzącym charakter marki. W efekcie uzyskaliśmy czysty, postępowy wygląd który budzi pozytywne odczucia, zachęca do interakcji, ale zarazem akcentuje profesjonalizm i dojrzałość firmy. 

Author:

Date: 24 października 2019

Inmode


Lokalizacja: Gliwice, Śląsk

Widowiskowa strona internetowa utrzymana w minimalistycznej stylistyce wspieranej dynamicznymi animacjami.

Projekt strony internetowej dla marki Inmode zakładał wpasowanie się w charakter branży medycyny estetycznej obierając jednak za cel zdecydowane przesunięcie granic designu funkcjonującego w polskiej przestrzeni tej branży.

Efektem jest budząca zainteresowanie strona o nowoczesnej stylistyce, cechująca się zdecydowanym charakterem, który nie tylko podoba się klientom, ale również tworzy z Inmode markę, którą się pamięta. Dbałość o szczegóły, dopracowane interakcje i spójna stylistyka w obrębie całej strony nadają szlif profesjonalizmu marce, która bazuje na pieczołowitości i perfekcji.

Author: Łukasz Skiba

Date: 23 października 2019

Biznes Up


Stron internetowa dla wyjątkowych specjalistów od rozwiązywania problemów w biznesie – Biznes Up!

Realizując projekt dla firmy o tak ambitnym i nietypowym formacie oferty nie mogliśmy się oczywiście posiłkować żadnymi szablonowymi rozwiązaniami. Każdy element projektu musiał być ręcznie opracowany z myślą o realizacji najważniejszego celu: czytelnym przedstawieniu nieoczywistej oferty firmy.

Układ strony został zaprojektowany pod kątem wykreowania świadomości istnienia problemu u klienta, a następnie doprecyzowania co stanowi przeszkodę i w jaki sposób Biznes Up może pomóc ją zniwelować. Takie podejście zaowocowało stroną, która prowadzi dialog z klientem, podsuwa inteligentnie rozwiązania  i tematy, z którymi warto się zapoznać. Niby wizytówka prezentująca firmę, ale trochę też mini-poradnik i encyklopedia w jednym.

Istotnym elementem strony są referencje dające fundamenty pod budowę zaufania do działań Biznes Up, które realizuje bardzo odpowiedzialne zadania. Z tego też powodu referencje zostały wsparte licznymi case study silnie związanymi z oferowanymi usługami.

Dopełnieniem projektu jest oczywiście indywidualna szata graficzna stworzona z dbałością o szczegóły pod kątem istniejącego brandu firmy. Całość wygląda dzięki temu spójnie, profesjonalnie i tworzy naturalne przedłużenie działań firmy w przestrzeni internetowej.

Author: Łukasz Skiba

Date: 25 września 2019

Hotel Royal


Lokalizacja: Gliwice, Śląsk

Design który wynosi ponad konkurencję

Hotel Royal z Gliwic powierzył nam zadanie przeprowadzenia kompletnego odświeżenia wizerunku:

1. Opracowanie nowego projektu logo hotelu

Pierwszym etapem było opracowanie nowego logo, które zachowa styl oryginalnego znaku, ale wyniesie Hotel Royal na nowy poziom adekwatny do zwiększonego standardu samego hotelu po ostatnich modernizacjach. Efektem naszej wspólnej pracy jest logo, które zachowało swój klasyczny styl korespondujący ze stylistyką hotelu, ale zyskało nowoczesną, uniwersalną formę którą można łatwo zaadaptować do wszystkich mediów: internetu, reklamy outdoorowej oraz poligrafii. Staranny dobór kroju liter, kolorystyki oraz elementów dekoracyjnych składa się na kompletny, spójny przekaz komunikujący charakter Hotelu Royal.

2. Zaprojektowanie oraz zaprogramowanie nowej strony internetowej

Drugim krokiem było wykreowanie marki Hotel Royal w przestrzeni internetowej. Nowa strona internetowa to całkowicie świeże podejście do sposobu prezentacji hotelu w sieci. Projekt cechuje się nowoczesną szatą graficzną, przemyślanym i łatwym w nawigacji układem, dynamicznym sposobem prezentacji najważniejszych informacji i umiejętnym prezentowaniem bogatego materiału zdjęciowego. W porównaniu ze stronami innych hoteli zarówno w regionie jak i na terenie całego kraju łatwo można wyróżnić przewagi Hotelu Royal:

 • lekką i przejrzystą szatę graficzną,
 • nowoczesny styl,
 • dynamiczną prezentację treści,
 • łatwość nawigacji,
 • umiejętne kreowanie atmosfery zgodnej ze specyfiką samego hotelu,
 • dużą zawartość merytoryczną rzetelnie przekazującą wszystkie najważniejsze informacje
 • dopracowane RWD, czyli sposób prezentowania strony na urządzeniach mobilnych co jest kluczowe w przypadku strony często odwiedzanej przez osoby pozostające w podróży, na telefonach i tabletach.

3. Projekt wielkoformatowej reklamy outdoorowej

Ostatnim etapem było stworzenie starannie przemyślanego projektu siatki na elewację. Ekspozycja tej formy reklamy na ogromnej płaszczyźnie elewacji całego budynku, w ruchliwym miejscu w centrum Gliwic  stworzyła okazję dotarcia do szerokiego grona potencjalnych klientów odwiedzających Gliwice, ale wiązała się też z wyzwaniami. Przestrzeń publiczna pozostaje mocno nasycona reklamami zewnętrznymi dlatego projekt musi skutecznie konkurować i wybijać się na tle dużego nagromadzenia tablic, banerów i kasetonów reklamowych. Przykucie uwagi nie może się jednak odbywać kosztem utraty elegancji i charakteru hotelu, dlatego nie może być mowy o krzykliwych kolorach czy skandalizujących treściach. Postawiliśmy na design stojący kilka klas ponad konkurencyjnymi nośnikami reklamy, doskonałe zdjęcie z indywidualnej sesji fotograficznej wykonanej dla hotelu przez znanego gliwickiego fotografa oraz mocny, ale zgodny z charakterem hotelu kolor przewodni. Całość dzięki doskonałemu wyważeniu proporcji wielkości elementów, stosunku kolorów i kontrastów dało efekt przykuwającego uwagę baneru, który jest nie tylko reklamą hotelu ale również dobrym uzupełnieniem przestrzeni miejskiej.

Author:

Date: 18 kwietnia 2019

Nails Company


Lokalizacja: Zabrze, Śląsk.

Projekt oficjalnego sklepu internetowego marki Nails Company.

Projekt i realizacja sklepu internetowego opartego o system WooCommerce dla znanej marki Nails Company specjalizującej się w produkcji i dystrybucji

Nails Company - oficjalny sklep internetowy oparty o WooCommerce, przystosowany do urządzeń mobilnych

Author:

Date: 17 kwietnia 2019

La Bonita


Projekt i realizacja produktowej strony internetowej dla marki La Bonita.

Zadaniem strony jest prezentacja pełnego wachlarza produktów La Bonita sprzedawanych w sieci elektro marketów RTV EURO AGD.

Author:

Date: 12 września 2018

Eagle Foam


Eagle Foam to nowa marka producenta pianki izolacyjnej opartej o amerykańską recepturę.

Nowa strona internetowa przygotowana w celu promocji marki Eagle Foam oddaje jej amerykański charakter prezentując w przystępny sposób główne cechy pianki izolacyjnej oraz zalety wynikające z jej stosowania.

Animowane elementy strony dodają dynamiki zwiększając interakcje klienta ze stroną, zwiększając jego zainteresowanie i zaangażowanie.

Author:

Date: 17 kwietnia 2019

O.S.K. PRO-AUTO


Lokalizacja: Gliwice, Śląsk.

Strona internetowa dla szkoły jazdy z Gliwic

Strona internetowa dla O.S.K. PRO AUTO jest doskonałym dowodem na to, że nasze strony mogą skalować się na różne budżety zależne od stopnia skomplikowania i rozbudowania realizowanej strony. Jednak jednej rzeczy NIGDY NIE SKALUJEMY – jakości.

Jakość naszych stron zawsze pozostaje na tym samym, najwyższym poziomie: unikalny projekt graficzny przygotowany wyłącznie pod danego klienta, starannie zakodowana strona w pełnej zgodności z wytycznymi stron responsywnych (RWD), kod przygotowany pod SEO, wzorowe podpięcie całości pod CMS jakim jest WordPress i świeże podejście do każdego nowego zlecenia, dla każdej możliwej branży.

Zawsze dążymy do bycia ponad konkurencją, do bycia punktem odniesienia dla innych stron z danej branży.

Strona internetowa dla PRO-AUTO jest tego przykładem: jednostronicowa wizytówka, która zarazem jest zwięzła, ale również innowacyjna, wyjątkowa i oddaje unikalny charakter PRO-AUTO – szkoły nauki jazdy, która tak samo jak my szanuje swoich klientów, ich indywidualność i potrzeby.

Author:

Date: 20 listopada 2018

Agamon


Lokalizacja: Bielsko-Biała, Śląsk.

Rozbudowany serwis internetowy z katalogiem szkoleń

Agamon to dynamiczna firma dostarczająca rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej. Drugą gałęzią działalności są profesjonalne szkolenia obejmujące liczne branże:

 • produkcję
 • służbę zdrowia
 • księgowość
 • kadry
 • sprzedaż
 • transport
 • prawo budowlane
 • uprawnienia SEP
 • managerskie

Serwis internetowy wykonany dla Agamon cechuje się nowoczesną, indywidualnie opracowaną pod charakter firmy szatą graficzną oraz przemyślnym układem umożliwiającym łatwe przeglądanie bogatego katalogu ofert szkoleniowych. Wszystkie informacje są intuicyjnie rozmieszczone, aby zapewnić szybki dostęp do dużej ilości ważnych parametrów poszczególnych ofert.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 26 września 2018