Car On Time


Lokalizacja: Gliwice, Śląsk.

Strona internetowa dla nowej wypożyczalni samochodów z Gliwic.

Prace nad marką Car On Time obejmowały opracowanie od podstaw identyfikacji wizualnej firmy, zaczynając od projektu loga przez opracowanie wzorów i wyglądu dokumentów po oznaczenia firmowe.

Drugim etapem było zaprojektowanie strony internetowej która miała się cechować niespotykaną dotąd w branży prostotą obsługi, przejrzystością, silną identyfikacją wizualną z wykreowaną marką oraz estetyką budującą nowoczesny i profesjonalny wizerunek firmy.

Akcent został postawiony na duży udział bieli wspomaganej silnym kolorem tworzącym charakter marki. W efekcie uzyskaliśmy czysty, postępowy wygląd który budzi pozytywne odczucia, zachęca do interakcji, ale zarazem akcentuje profesjonalizm i dojrzałość firmy. 

Author:

Date: 24 października 2019

Hotel Royal


Lokalizacja: Gliwice, Śląsk

Design który wynosi ponad konkurencję

Hotel Royal z Gliwic powierzył nam zadanie przeprowadzenia kompletnego odświeżenia wizerunku:

1. Opracowanie nowego projektu logo hotelu

Pierwszym etapem było opracowanie nowego logo, które zachowa styl oryginalnego znaku, ale wyniesie Hotel Royal na nowy poziom adekwatny do zwiększonego standardu samego hotelu po ostatnich modernizacjach. Efektem naszej wspólnej pracy jest logo, które zachowało swój klasyczny styl korespondujący ze stylistyką hotelu, ale zyskało nowoczesną, uniwersalną formę którą można łatwo zaadaptować do wszystkich mediów: internetu, reklamy outdoorowej oraz poligrafii. Staranny dobór kroju liter, kolorystyki oraz elementów dekoracyjnych składa się na kompletny, spójny przekaz komunikujący charakter Hotelu Royal.

2. Zaprojektowanie oraz zaprogramowanie nowej strony internetowej

Drugim krokiem było wykreowanie marki Hotel Royal w przestrzeni internetowej. Nowa strona internetowa to całkowicie świeże podejście do sposobu prezentacji hotelu w sieci. Projekt cechuje się nowoczesną szatą graficzną, przemyślanym i łatwym w nawigacji układem, dynamicznym sposobem prezentacji najważniejszych informacji i umiejętnym prezentowaniem bogatego materiału zdjęciowego. W porównaniu ze stronami innych hoteli zarówno w regionie jak i na terenie całego kraju łatwo można wyróżnić przewagi Hotelu Royal:

  • lekką i przejrzystą szatę graficzną,
  • nowoczesny styl,
  • dynamiczną prezentację treści,
  • łatwość nawigacji,
  • umiejętne kreowanie atmosfery zgodnej ze specyfiką samego hotelu,
  • dużą zawartość merytoryczną rzetelnie przekazującą wszystkie najważniejsze informacje
  • dopracowane RWD, czyli sposób prezentowania strony na urządzeniach mobilnych co jest kluczowe w przypadku strony często odwiedzanej przez osoby pozostające w podróży, na telefonach i tabletach.

3. Projekt wielkoformatowej reklamy outdoorowej

Ostatnim etapem było stworzenie starannie przemyślanego projektu siatki na elewację. Ekspozycja tej formy reklamy na ogromnej płaszczyźnie elewacji całego budynku, w ruchliwym miejscu w centrum Gliwic  stworzyła okazję dotarcia do szerokiego grona potencjalnych klientów odwiedzających Gliwice, ale wiązała się też z wyzwaniami. Przestrzeń publiczna pozostaje mocno nasycona reklamami zewnętrznymi dlatego projekt musi skutecznie konkurować i wybijać się na tle dużego nagromadzenia tablic, banerów i kasetonów reklamowych. Przykucie uwagi nie może się jednak odbywać kosztem utraty elegancji i charakteru hotelu, dlatego nie może być mowy o krzykliwych kolorach czy skandalizujących treściach. Postawiliśmy na design stojący kilka klas ponad konkurencyjnymi nośnikami reklamy, doskonałe zdjęcie z indywidualnej sesji fotograficznej wykonanej dla hotelu przez znanego gliwickiego fotografa oraz mocny, ale zgodny z charakterem hotelu kolor przewodni. Całość dzięki doskonałemu wyważeniu proporcji wielkości elementów, stosunku kolorów i kontrastów dało efekt przykuwającego uwagę baneru, który jest nie tylko reklamą hotelu ale również dobrym uzupełnieniem przestrzeni miejskiej.

Author:

Date: 18 kwietnia 2019

My Skills


Lokalizacja; Kutno, Łódzkie.

Projekt strony wykonanej dla firmy MySkills z Kutna specjalizującej się w szkoleniach UDT.

Wychodząc na przeciw wyzwaniu opracowania strony, która zapadnie w pamięć użytkownika oddając równocześnie specyfikę swojej branży przygotowaliśmy projekt autorski, daleko odbiegający od przyjętych sztampowych rozwiązań i układów treści spotykanych w gotowych szablonach stron. Dzięki temu strona jest unikatowa, kojarzy się z firmą MySkills i daje dowód indywidualnego podejścia do klienta.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 18 czerwca 2018

4towers


Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie.

Opracowanie logo 4towers oraz zaprojektowanie i wdrożenie stron internetowej typu one page.

Strona została przygotowana w oparciu o autorski, nowoczesny projekt graficzny oddający charakter firmy operującej w sektorze IT. Wykorzystanie systemu cms Worpdress gwarantuje łatwą, samodzielną edycję treści, możliwość rozbudowy strony w przyszłości i poszerzanie jej o dodatkowe funkcjonalności.

Author:

Date: 29 czerwca 2018

Prestige Mobil


Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie.

Identyfikacja wizualna i strona internetowa dla nowej inicjatywy dla Warszawy – Prestige Mobil

Opracowanie kompletnej identyfikacji wizualnej marki Prestige Mobil oraz stworzenie korespondującej z nią strony internetowej typu one page.

Author:

Date: 26 marca 2018

Polityka Bezpieczeństwa


Lokalizacja: Gliwice, Śląsk.

Internetowa strona produktowa marki MBM.

Projekt i realizacja w oparciu o CMS WordPress nowoczesnej strony internetowej dla firmy MBM specjalizującej się w zagadnieniach związanych z bezpieczeństwem informacji.

Author:

Date: 13 marca 2018

Laubringen


Lokalizacja: Wieruszów, Łódzkie

Strona internetowa dla marki Laubringen specjalizującej się w outsourcingu usług związanych z procesami produkcyjnymi w branży mięsnej.

Zlecenie obejmowało opracowanie loga marki Laubringen oraz stworzenie atrakcyjnej wizualnie strony internetowej o charakterze informacyjnym skierowanej do zakładów produkcyjnych z branży mięsnej.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 24 października 2019

DCM


Strona internetowa dla producenta mebli na wymiar.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 26 stycznia 2018

IWG International Work Group


Lokalizacja: Opole, Opolskie.

Nowoczesna strona internetowa dla agencji pośrednictwa pracy specjalizującej się w wyszukiwaniu i sprowadzaniu pracowników z zagranicy.

IWG International Work Group - nowa strona internetowa dla agencji pośrednictwa pracy

Author:

Date: 24 stycznia 2018

Maobra


Lokalizacja: Gliwice, Śląsk.

Responsywna strona internetowa oparta o system CMS WordPress zaprojektowana od podstaw dla firmy energetycznej specjalizującej się w obsłudze stacji transformatorowych.

Częścią składową zlecenia było również stworzenie identyfikacji wizualnej marki Maobra

Author:

Date: 10 stycznia 2018