Stolarnia24 - sklep internetowy, nowoczesne narzędzie e-commerce

Stolarnia24 - sklep internetowy na telefonie

Stolarnia24 - projekt strony internetowej, sklepu internetowego

Kategorie w sklepie internetowym Stolarnia24

Sklep internetowy ecommerce Stolarnia24 Wenart

Stolarnia24 - sklep internetowy na tablecie

Sklep internetowy - widok kategorii na telefonie

Stolarnia - widok produktu w stronie internetowej, sklepie internetowym

Sklep internetowy dla Stolarni 24

 

 

Stolarnia24

Unikalny sklep internetowy

Sklep internetowy wykonany dla firmy Wenart został oparty o system e-commerce Presta, jednak układ strony i szata graficzna została przygotowana od zera, w całości pod potrzeby i specyfikę branży klienta.

Strona główna składa się z hero image prezentującego styl i charakter oferowanych produktów – drewnianych listwa i elementów wykończeniowych. Interaktywne elementy zdjęcia pozwalają na szybkie przejście do poszczególnych kategorii produktów, dzięki czemu nawigacja po sklepie jest nie tylko łatwa, ale również angażująca.

Każda kategoria zawiera dużą listę produktów, które jednak zostały posegregowane na przejrzyste sekcje ułatwiające odnalezienie odpowiedniego towaru. Strona produktu kondensuje wszystkie najważniejsze informacje wraz z galerią zdjęć już na pierwszym ekranie, bez konieczności długiego przewijania strony. Całość zabiegów projektowych owocuje nowoczesnym sklepem internetowym, który jest szybki i łatwy w nawigacji, a przy okazji nie wygląda na szablonowe narzędzie e-commerce, tylko na unikalny serwis stworzony dokładnie pod styl klienta.

 

Lokalizacja klienta:

Stolarnia 24
Sulechów, woj. Lubuskie