Wielojęzyczny serwis informacyjny dla miasta Wrocław

Responsywny serwis informacyjny www na wielu urządzeniach - mockup

Projekt serwisu internetowego przedstawiony na tablecie

Serwis internetowy Infolink dla miasta Wrocław - wersja mobilna strony

Serwis internetowy Infolink na komputerze

Strona internetowa Infolink z informacjami dla obcokrajowców odwiedzających Wrocław

Obsługa strony internetowej Infolink - projekt i wykonanie

Serwis internetowy Infolink Wrocław

Wielojęzyczny serwis informacyjny dla obcokrajowców

Serwis Infolink zaprojektowany i wykonany dla Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego był dużą i odpowiedzialną realizacją. Jest to narzędzie przeznaczone dla obcokrajowców poszukujących szerokiego spektrum informacji na temat prawa, kultury i zwyczajów panujących we Wrocławiu.

Serwis internetowy został przygotowany w trzech językach, a dzięki technologii RWD działa tak samo funkcjonalnie na każdym typie urządzeń: komputerach, telefonach i tabletach. Starannie zaprojektowany interface ułatwia przeglądanie i wyszukiwanie informacji, a indywidualny projekt graficzny nadaje całej stronie internetowej wyjątkowego charakteru i uprzyjemnia jego użytkowanie.

Zachowanie odpowiedniej równowagi pomiędzy estetyką wizualną projektu, a jego funkcjonalnością gwarantuje, że nawet częste używanie serwisu jest angażujące i wygodne. Subtelne akcenty w postaci animacji oraz atrakcyjnej oprawy graficznej zwiększają poczucie imersji i sprawiają, że Infolink nie jest bezosobową encyklopedią wiedzy o Wrocławiu – jest za to interaktywnym przewodnikiem, z pomocy którego korzysta się z przyjemnością.