Przychodnia Medicus Gliwice - strona internetowa z branży medycznej dla gliwickiej przychodni

Strona internetowa przychodni Medicus Gliwice - wizualizacja projektu na tablecie

Wizualizacja projektu nowej strony przychodni medycznej medicus na Śląsku

Widok mobilny nowej strony przychodni Medicus - Śląsk

Widok mobilnego menu na nowej stronie internetowej Medicus

Strona internetowa Przychodnia Medicus Gliwice

Wizualizacja strony internetowej dla przychodni z Gliwic

Medicus - projekt nowej strony internetowej

Share on Facebook4Tweet about this on Twitter

Przychodnia Medicus z Gliwic

Przychodnia Medicus – przykład nowej jakości i nowoczesnego podejścia do pacjentów

Czasy stania w kolejkach i konieczności odwiedzania przychodni tylko po to, aby uzyskać podstawowe informacje są już przeszłością. Gliwicka przychodnia Medicus prezentuje nowoczesne podejście zorientowane na pacjenta realizując swoją filozofię między innymi za pośrednictwem wysoko funkcjonalnej strony internetowej, która w przejrzysty i przystępny sposób prezentuje szeroki wachlarz świadczonych usług medycznych.

Dzięki przemyślanej nawigacji pacjenci łatwo dotrą do informacji o zakresie i cenach leczenia, dostępnych lekarzach oraz godzinach przyjęć, a dzięki integracji z systemem rejestracji elektronicznej szybko i bez problemów umówią swoją następną wizytę.

Dbając o warstwę użytkową nie pominęliśmy sfery estetycznej nowej strony internetowej. Dzięki temu nie tylko będzie ona przydatna pacjentom, ale również przybliży im ciepły i opiekuńczy wizerunek Przychodni Medicus. Nowoczesna szata graficzna i starannie zaprojektowany układ strony sprawiają również, że przeglądanie jej na urządzeniach mobilnych jest równie szybkie, efektywne i przyjemne jak na normalnym komputerze stacjonarnym.