Wizualizacja nowej strony internetowej dla salonu kosmetycznego "Podarunek dla urody"

Podarunek dla urody - slaon kosmetyczny, strona internetowa w wersji mobilnej na smartphonie Podarunek dla urody - projekt strony internetowej wizualizacja na tablecie Mockup przedstawiający projekt strony www salonu kosmetycznego Projektowanie stron internetowych Kalisz - salon urody Podarunek dla urody Projektowanie stron internetowych - Podarunek dla Urody, Kalisz Podarunek dla urody - wizualizacja projektu podstrony kontakt na stronie www salonu kosmetycznego

Podarunek dla urody

Strona internetowa dla salonu kosmetycznego „Podarunek dla urody”

Silna konkurencja na rynku salonów kosmetycznych wymusza ciągłe starania o kreowanie jak najlepszego wizerunku w oczach klientów. W dobie internetu naturalnym działaniem jest dbanie o wygląd nie tylko salonu, ale również strony internetowej, która najczęściej jest miejscem pierwszego kontaktu nowego klienta z danym salonem.

Mając na uwadze zadanie stworzenia jak najlepszego pierwszego wrażenia zaprojektowaliśmy oraz zakodowaliśmy od podstaw indywidualną stronę internetową stworzoną konkretnie pod salon „Podarunek dla urody”. Taki unikatowy projekt gwarantuje niepowtarzalność designu i unikalny charakter firmy w internecie – cechy nad wyraz istotne w czasach podobnych do siebie gotowych szablonów.

Strona została stworzona w oparciu o system zarządzania treścią WordPress, co daje pewność łatwej edycji treści przez klienta oraz modułowość strony, czyli możliwość jej rozbudowy w przyszłości. Wstępne przygotowanie pod SEO pozwoli również na samodzielne polepszanie jej pozycji w wyszukiwarkach internetowych.