IZO-EXPERT 1
IZO-EXPERT 2
stella-green3

Projektowanie stron internetowych - nowa strona www dla IZO-EXPERT

IZOEXPERT - wizualizacja strony internetowej na urządzeniu mobilnym

IZO-EXPERT - wizualizacja strony internetowej w wersji mobilnej

 

IZOEXPERT - projekt strony www - wizualizacja strony głównej. Film w tle, animacje css

 

IZO-EXPERT - strona www - projekt

 

Projekt podstrony dla IZOEXPERT

Burger menu w wersji mobilnej strony internetowej dla IZO-EXPERT - ocieplanie pianką

 

IZOEXPERT - projekt nowej strony www ocieplanie pianką

IZO-EXPERT - strona internetowa branża: ocieplenia

IZO-EXPERT

Strona internetowa: responsywna, animowana, oparta o WordPress

Projekt nowej strony internetowej dla IZO-EXPERT (specjalisty w zakresie ocieplania pianą poliuretanową) obejmował całkowite przebudowanie istniejącej strony www. Grafika została zaprojektowana od zera po to, aby spełniać nawet najwyższe współczesne oczekiwania związane z wysoką estetyką oraz użytecznością strony. Priorytetem podczas projektowania była struktura treści: strona miała w prosty, ale również atrakcyjny sposób prezentować złożoność oferty IZO-EXPERT, uwydatniać przewagę stosowania pianki zamiast innych materiałów ociepleniowych oraz wskazywać na zalety korzystania z usług IZO-EXPERT.

Efekt naszej pracy to bardzo nowoczesna strona z dynamiczną treścią, angażującymi animacjami opartymi o CSS 3,oraz przykuwającą oko grafiką starannie dopasowaną do treści. Struktura strony została zoptymalizowana pod kątem SEO, a nowe teksty nie tylko tworzą profesjonalny wizerunek firmy, ale również wspomagają działania pozycjonerskie i marketingowe.

Strona internetowa została oparta o system zarządzania treścią (tzw. CMS) WordPress, dzięki czemu klient ma pełną swobodę w samodzielnym modyfikowaniu treści.

Dalsze działania promocyjne obejmują prowadzenie stałej kampanii Google AdWords, która generuje duży ruch na stronie przekładający się w dużym procencie na zapytania ofertowe kierowane do firmy IZO-EXPERT.

Lokalizacja klienta:
IZO-EXPERT
Września, Wielkopolska