landing page dla produktu e-Hydrolog z Technika IT Gliwice

Strona internetowa typu long page z animacjami dla firmy technika IT Gliwice Projekt strony internetowej produktowej na tablecie Mockup strony www na tablecie Projektowanie strony internetowej mobile first - na telefon i urządzenia mobilne

Strona internetowa www dla e-Hydrolog z Technika IT GliwiceStrona internetowa e-Hydrolog

Strona internetowa - podstrona casestudy - e-Hydrolog

e-Hydrolog

Interaktywna strony internetowa

Strona internetowa wykonana dla firmy Technika IT z Gliwic została zaprojektowana w stylu long page. Taki styl strony wzbogacony dodatkowo o innowacyjną nawigację i liczne animacje CSS pozwala w angażujący sposób zaprezentować nawet najbardziej nietypowy produkt.

e-Hydrolog to specyficzny produkt skierowany do wąskiego grona klientów. Z tego też powodu konieczne było stworzenie strony internetowej, która w prosty i czytelny sposób uwypukli możliwe zastosowania e-hydrologa już podczas pierwszych kilku sekund wizyty na stronie. Produkt jest jednak  zaawansowanym technologicznie urządzeniem, dlatego projekt struktury informacji wymagał czytelnego przedstawienia nie tylko zastosowań, ale również sposobu działania, specyfikacji technicznej oraz konstrukcji.

Ciekawym elementem strony jest mechanizm prezentowania case study – każda realizacja może zostać opisana na odrębnej podstronie, która jest spójna z zasadniczą stroną produktową oraz umożliwia automatyczne wygenerowanie pliku PDF zaprojektowanego specjalnie z myślą o druku w formacie A4. Takie rozwiązanie automatyzuje proces dokumentowania realizacji firmy oraz maksymalnie skraca czas potrzebny firmie na przygotowanie dokumentacji papierowej na potrzeby m.in. przetargów.

Przejdź na stronę ehydrolog.pl