Portfolio

Biznes Up

Biznes Up - widowiskowa interaktywna strona internetowa - animacje html 5, wordpress, css

Biznes Up - wizualizacja nowej strony www dotyczącej consultinguBiznes Up - projekt i kodowanie strony internetowej

Biznes Up - mockup strony internetowejBiznes Up - RWD na nowej stronie internetowej Biznes Up - strona wwwWizualizacja strony www dla Biznes UpWizualizacja działania responsywnej strony internetowej Biznes Up

Stron internetowa dla wyjątkowych specjalistów od rozwiązywania problemów w biznesie – Biznes Up!

Realizując projekt dla firmy o tak ambitnym i nietypowym formacie oferty nie mogliśmy się oczywiście posiłkować żadnymi szablonowymi rozwiązaniami. Każdy element projektu musiał być ręcznie opracowany z myślą o realizacji najważniejszego celu: czytelnym przedstawieniu nieoczywistej oferty firmy.

Układ strony został zaprojektowany pod kątem wykreowania świadomości istnienia problemu u klienta, a następnie doprecyzowania co stanowi przeszkodę i w jaki sposób Biznes Up może pomóc ją zniwelować. Takie podejście zaowocowało stroną, która prowadzi dialog z klientem, podsuwa inteligentnie rozwiązania  i tematy, z którymi warto się zapoznać. Niby wizytówka prezentująca firmę, ale trochę też mini-poradnik i encyklopedia w jednym.

Istotnym elementem strony są referencje dające fundamenty pod budowę zaufania do działań Biznes Up, które realizuje bardzo odpowiedzialne zadania. Z tego też powodu referencje zostały wsparte licznymi case study silnie związanymi z oferowanymi usługami.

Dopełnieniem projektu jest oczywiście indywidualna szata graficzna stworzona z dbałością o szczegóły pod kątem istniejącego brandu firmy. Całość wygląda dzięki temu spójnie, profesjonalnie i tworzy naturalne przedłużenie działań firmy w przestrzeni internetowej.