Agamon


Rozbudowany serwis internetowy z katalogiem szkoleń

Agamon to dynamiczna firma dostarczająca rozwiązań z zakresu automatyki przemsyłowej. Drugą gałęzią działalności są profesjonalne szkolenia obeujmujące liczne branże:

 • produkcję
 • służbę zdrowia
 • księgowość
 • kadry
 • sprzedaż
 • transport
 • prawo budowlane
 • uprawnienia SEP
 • managerskie

Serwis internetowy wykonany dla Agamon cechuje się nowoczesną, indywidualnie opracowaną pod charakter firmy szatą graficzną oraz przemyślnym interfacem umożliwiającym łatwe przeglądanie bogatego katalogu ofert szkoleniowych. Wszystkie informacje są intuicyjnie rozmieszczone, aby zapewnić szybki dostęp do dużej ilości ważnych parametrów poszczególnych ofert.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 26 września 2018

Przychodnia Medicus z Gliwic


Przychodnia Medicus – przykład nowej jakości i nowoczesnego podejścia do pacjentów

Czasy stania w kolejkach i konieczności odwiedzania przychodni tylko po to, aby uzyskać podstawowe informacje są już przeszłością. Gliwicka przychodnia Medicus prezentuje nowoczesne podejście zorientowane na pacjenta realizując swoją filozofię między innymi za pośrednictwem wysoko funkcjonalnej strony internetowej, która w przejrzysty i przystępny sposób prezentuje szeroki wachlarz świadczonych usług medycznych.

Dzięki przemyślanej nawigacji pacjenci łatwo dotrą do informacji o zakresie i cenach leczenia, dostępnych lekarzach oraz godzinach przyjęć, a dzięki integracji z systemem rejestracji elektronicznej szybko i bez problemów umówią swoją następną wizytę.

Dbając o warstwę użytkową nie pominęliśmy sfery estetycznej nowej strony internetowej. Dzięki temu nie tylko będzie ona przydatna pacjentom, ale również przybliży im ciepły i opiekuńczy wizerunek Przychodni Medicus. Nowoczesna szata graficzna i starannie zaprojektowany układ strony sprawiają również, że przeglądanie jej na urządzeniach mobilnych jest równie szybkie, efektywne i przyjemne jak na normalnym komputerze stacjonarnym.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 13 marca 2018

Worksol


Serwis internetowy z ofertami pracy tymczasowej

Projekt rozbudowanego, wielojęzycznego serwisu internetowego przeznaczonego zarówno dla osób poszukujących pracy, pracodawców jak i obcokrajowców zainteresowanych informacjami na temat życia i pracy w Polsce.

Serwis wykonany dla Worksol był ambitnym wyzwaniem z uwagi na swoją kompleksowość i wszechstronność. Z jednej strony działa on jako serwis informacyjny dostarczający dużą ilość wartościowych artykułów tematycznych poruszających tematykę pracy tymczasowej w Polsce. Treści publikowane w serwisie są prezentowane w wygodny i przystępny sposób przy zachowaniu pełnej zgodności z wytycznymi dla stron responsywnych, dzięki czemu są równie dostępne na komputerach stacjonarnych i laptopach jak i tabletach oraz telefonach.Z drugiej strony serwis pełni rolę zaawansowanej wyszukiwarki ofert pracy, które użytkownik może dowolnie filtrować, sortować i wyszukiwać przy wykorzystaniu zestawu praktycznych filtrów.

Najważniejsze cechy serwisu Worksol:

 • wielojęzyczność z obsługą różnicowania treści i funkcjonalności dla poszczególnych języków
 • unikalna, dopracowana szata graficzna odróżniająca Worksol od konkurencji
 • pełna responsywność serwisu: treści uzupełniane w jednym miejscu dopasowują się do wszystkich urządzeń
 • system publikowania, wyszukiwania i filtrowania ofert pracy
 • obsługa bogatych treści w formie tekstów, grafik, filmów
 • zaprojektowana od podstaw nawigacja z priorytetem na UX

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 17 stycznia 2018

Indos


Realizacja projektu odświeżenia strony internetowej najstarszej polskiej firmy na rynku windykacyjnym była złożonym, wieloetapowym przedsięwzięciem.

Zakres prac obejmował opracowanie nowego układu treści, który jest w pełni zintegrowany z nowoczesną szatą graficzną oddającą postępowy charakter firmy Indos. Priorytetem na płaszczyźnie projektowej było uproszczone przedstawienie rozbudowanej oferty usług oraz angażujące uwypuklenie cech wyróżniających Indos na tle konkurencji. Cele te zostały osiągnięte przez zastosowanie różnorodnych szablonów dla poszczególnych podstron, które przy wsparciu systemu WordPress umożliwiają tworzenie atrakcyjnych wizualnie treści podobnych w swojej konstrukcji do stron typu landingpage lub wizerunkowych stron typu onepage.

Strona, pomimo swojej rozbudowanej struktury i bogatej treści, zapewnia pełne wsparcie urządzeń moblinych nie tracąc na nich niczego ze swojej użyteczności.

Lokalizacja klienta:

INDOS
Chorzów, Śląsk

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 22 sierpnia 2017

Noktomedia


Noktomedia to wyjątkowe miejsce w sieci. Serwis prowadzony przez Mateusza Straszewskiego jest zbiorem recenzji (literackich, muzycznych, filmowych), wywiadów i felietonów pisanych z ciekawej perspektywy człowieka oddychającego pełną piersią powietrzem kultury.

Na początku współpracy zostaliśmy oczarowani wartościową treścią, którą nasz klient chciał przekazać światu. Dało to dodatkową motywację do zaprojektowania i wykonania serwisu, który będzie się chciało przeglądać z przyjemnością. Dołożyliśmy starań aby warstwa wizualna odpowiadała wysokiej klasie zawartości serwisu. Efektem naszej pracy jest strona internetowa z przejrzystym układem bogatego przekroju treści stawiająca na nowoczesny, ale z drugiej strony przyjazny i znajomy wygląd. Starannie zaprojektowaliśmy każdy fragment serwisu: zaczynając od nagłówka strony głównej który już w pierwszych sekundach przeglądania prezentuje szeroki wycinek nowości i intryguje użytkownika, przez sekcje recenzji aż po wygląd samej podstrony z artykułem. Wszystkie elementy musiały ze sobą doskonale współgrać i tworzyć przystępną, spójną całość:

 • krój i parametry tekstu
 • prezentacja okładek
 • wykaz dodatkowych informacji związanych z książkami i płytami muzycznymi
 • elementy interaktywne (odtwarzacz utworów, wstawianie filmów, playlist muzycznych)

Mieliśmy przyjemność zaprojektowania i stworzenia serwisu, który sami chcemy i będziemy odwiedzać – regularnie.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 10 sierpnia 2017

Serwis internetowy EWL


Serwis internetowy z ofertami pracy wykonany dla firmy EWL (East West Link) był jednym z większych projektów, które mieliśmy przyjemność realizować.

Strona wielojęzyczna

Strona jest wykonana w 8 językach, a treść dynamicznie dopasowuje się do kraju odbiorcy. Mechanizm strony został połączony z systemem zarządzania ofertami klienta tworząc kompleksowy serwis służący do wygodnego przeglądania, filtrowania i aplikowania na oferty pracy w kraju i za granicą.

Indywidualny projekt

Layout strony internetowej został zaprojektowany pod kątem korzystania z niej przez wymagających użytkowników na komputerach typu PC oraz przez osoby wyszukujące oferty pracy “w biegu”, korzystając ze swoich telefonów lub tabletów.

Author:

Date: 22 maja 2017

Szpital Pilchowice


Nowoczesna strona internetowa dla szpitala w Pilchowicach

Innowacyjny projekt strony internetowej, która wyłamuje się ze schematu nudnych, nieczytelnych stron, którymi zazwyczaj charakteryzują się szpitale i inne placówki publicznej opieki zdrowotnej. Dzięki podejściu, które na pierwszym miejscu stawia pacjenta, projekt zyskał przyjazną, zachęcającą do kontaktu szatę graficzną oraz nowoczesny układ treści stawiający na eksponowanie nagłówków i użycie dużych apli białej przestrzeni. Struktura informacji została podzielona na cztery główne działy, a zagnieżdżenie podstron zostało ograniczone do 2 poziomów.

Wszystkie te działania składają się na łatwiejszy dostęp do prezentowanych treści, dużo większą przejrzystość informacji i wykreowanie przyjaznego pacjentowi wizerunku nowoczesnej placówki medycznej.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 9 marca 2017

Gmina Teresin


Serwis miejski z obsługą WCAG 2.0, wsparciem dla RWD, kalendarzem, mapami z POI i aktualnościami.

Wychodząc na przeciw potrzeb instytucji publicznych, urzędów miejskich i organizacji pozarządowych opracowaliśmy wysoce konfigurowalny szablon serwisu informacyjnego ze wsparciem dla WCAG 2.0 czyli ułatwieniami dostępu dla osób z niepełnosprawnościami.

Szablon dzięki swojej responsywności dopasowuje się również do urządzeń mobilnych, a dzięki zgodności z aktualnymi standardami kodowania osiąga wysokie pozycje w wynikach organicznych wyszukiwarek, które poprawnie indeksują nawet najbardziej rozbudowaną strukturę podstron serwisu.

Zastosowanie predefiniowanych modułów sprawia, że wszystkie narzędzia potrzebne urzędom i instytucjom są łatwe w użyciu. Administrator może w szybki sposób dodać kalendarium nadchodzących wydarzeń, dodawać różne kategorie aktualności, publikować mapę okolicy z zaznaczonymi na niej najważniejszymi punktami (np. urzędami, sklepami, parkami, zabytkami itp.) oraz wstawiać nawet rozbudowane artykuły i poradniki z możliwością ich łatwego publikowania w mediach społecznościowych.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date:

Wyszukiwarka Mieszkań


Serwis internetowy Wyszukiwarka Mieszkań

– projekt graficzny serwisu oraz opracowanie identyfikacji wizualnej

Opracowaliśmy od podstaw logo oraz identyfikację wizualną uwzględniającą projekty wizytówek, gadżetów reklamowych oraz rollupów dla nowej inicjatywy na rynku nieruchomości – serwisu www.wyszukiwarkamieszkan.pl

Dodatkowo dla Wyszukiwarki Mieszkań został przygotowany kompleksowy projekt graficzny layoutu oraz struktury serwisu internetowego ze szczególnym uwzględnieniem układów dedykowanych urządzeniom mobilnym.

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 27 stycznia 2017

MARK-MED


Strona internetowa dla firmy MARK-MED prowadzącej sieć przychodni medycznych oferując opiekę medyczną w podstawowym i specjalistycznym zakresie, jak również usługi transportu medycznego.

Przyjęte założenia obejmowały stworzenie czystej strony internetowej o projekcie graficznym jednoznacznie pozycjonującym firmę w sektorze medycznym. Najważniejszym celem strony jest łatwy, szybki i logiczny przekaz najważniejszych informacji potrzebnych pacjentom korzystającym z oferty MARK-MED.

Projekt został dostosowany do szybkiego korzystania za pomocą urządzeń mobilnych (RWD).

Author: Remigiusz Szczerbak

Date: 17 grudnia 2016

Ta strona korzysta z plików cookies kliknij w ustawienia aby sprawdzić szczegóły.

Szanowni Państwo,

zgodnie z RODO- Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia
27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest LIDER Marcin Skotnicki

Skotnicki ul. Zimnej Wody 1 / 6, 44 – 100 Gliwice tel. 539 974 335 e-mail kontakt@weblider.eu.eu
Dane osobowe, które nam Państwo przekazują, będziemy przetwarzać w następujących celach:
1.W celu niezbędnym do wykonania umowy, której jest Pan/Pani stroną, (zawarcie i wykonanie umowy lub podjęcia działań przed zawarciem umowy w celu jej zawarcia (przygotowanie i przedstawienie oferty), zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b RODO.
2. W celu niezbędnym do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze zgodnie
z art. 6 ust. 1 lit c RODO.
3. Ponadto, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO, przetwarzamy dane osobowe w celu niezbędnym dla realizacji prawnie uzasadnionych celów Administratora (monitoring obiektu w celu zapewnienia bezpieczeństwa, marketing oferowanych przez nas produktów bądź usług, dochodzenie roszczeń).
4. Jeżeli przetwarzamy dane osobowe celu przesyłania informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, np. reklam za pomocą poczty lub poprzez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych- wysyłanie wiadomości SMS o treści reklamowej, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit.a RODO odbywa się to na podstawie odrębnie, dobrowolnie udzielonej nam zgody, którą można w każdym momencie wycofać.

Planowany okres przechowywania danych osobowych (art. 15 ust. 1 lit. D RODO)
Wszystkie dane osobowe będą usuwane zgodnie z wymogami archiwizacji danych bądź po wycofaniu zgody wyrażonej przez osobę, której dane dotyczą. Zgodnie z przepisami prawa, po osiągnięciu celu bądź wypełnieniu obowiązku prawnego Administratora zostaną one usunięte.

Prawa osoby, której dotyczą dane osobowe.
Informujemy iż w związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przysługują Pani/Panu następujące prawa:
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych przetwarzanych w systemach informatycznych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (możliwość istnieje jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody, a nie np. na podstawie przepisów uprawniających administratora do przetwarzania tych danych).
Ponadto informujemy iż przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 679/2016 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Kategorie odbiorców danych /podmiotów przetwarzających dane osobowe
Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą organy uprawnione na mocy przepisów prawa (w tym: Sądy, Policja, Prokuratura, organy egzekucyjne, ograny administracji ) lub inne podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu firmy LIDER Marcin Skotnicki.
– firmy windykacyjne, banki, operatorzy pocztowi, przewoźnicy
– firmy archiwizujące dokumenty, świadczące usługi techniczne, informatyczne
LIDER Marcin Skotnicki .nie będzie przekazywać Pani/Pana danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Gdy uzna Pan/Pani, iż firma LIDER Marcin Skotnicki. jako administrator danych, przetwarza je w sposób naruszający przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r., ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych w zakresie obowiązujących przepisów ustaw i rozporządzeń jest obowiązkowe, w pozostałym jest dobrowolne.

Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym profilowaniu.

Nazwa usługiCel wykorzystania usługiUstawienia
Cookies funkcyjneNie możesz wyłączyć tych plików cookies, ze względu konieczności ich do prawidłowego funkcjonowania strony.
Google AnalyticsStrona internetowa używa do zbierania danych demograficznych (zakres wieku, geolokalizację, płeć) z ustawień Google Analytics w celach analitycznych i statystycznych